Praca 924U - KOORDYNATOR Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 924U - KOORDYNATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR PIŁY-PRZECINARKI - od 2 200 PLN

obsługa maszyny tnącej metal, docinanie na wymiar elementów (GCP Koniecpol)
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Częstochowa (śląskie)

ZDOBNIK SZKŁA - 997,4 PLN

Zdobnik szkła
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Częstochowa (śląskie)

ŚLUSARZ - od 11 PLN

Obróbka maetali, szlifowanie, lutowanie, zbieranie konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym, spawanie elementów konstrukcjii stalowych, konserwacja
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Gniezno (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT BUDOWLANYCH I POKREWNYCH DEKARZ, MURARZ, TYNKARZ - od 2 000 PLN

Prace wykończeniowe, wycinanie elementów drewnianych, murowanie, tynkowanie, stawianie budynków, dowóz towarudo klienta na wykonywanej budowie.Wymagania: czytanie rysunków warsztatowych, obsługa elektronarzędzi, praca na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Miękinia (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Żychlin (łódzkie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

Wykonywanie połączeń taśm przenośnikowych metodą na zimno i na gorąco
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY (FUNDRAISER) - 997,4 PLN

Organizowanie potrzeb w zakresie pozyskiwania funduszy, identyfikowanie źródeł finansowania działań, opracowywanie dokumentacji we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, składanie wniosków
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Olesno (opolskie)

MONTAŻYSTA MEBLI - od 1 900 PLN

przygotowanie elementów do produkcji mebli, składanie mebli, prace montażowe u klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zabór (lubuskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, przygotowanie pod malowanie, akrylowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Rakowice Małe (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym i krajowym, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, drobne naprawy samochodu podczas przewozu, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łuków (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Gdańsk (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Czarnków (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z konserwacją urządzeń melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

OPERATOR MASZYN CNC - 997,4 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - od 925 PLN

praca na maszynach stolarskich, dbanie o stanowisko pracy i urządzeń oraz narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Baniocha (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER OSPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO - STAŻ - 997,4 PLN

czynności przygotowawcze: czytanie instrukcji stanowiskowych, technologicznych, dobór urządzeń i materiałów do produkcji; proste czynności obróbki pod nadzorem brygadzisty; przycinanie, izolownaie; kompletowanie, pakowanie i przygototwywanie wyrobów do wysyłki; zakówanie końcówek i cynowanie; cicie przewodów i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Oświęcim (małopolskie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

Prace montażowe, konserwacyjne i naprawcze maszyn i urządzeń rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Sieradz (łódzkie)

790U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jedlińsk (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT PROJEKTANTA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 450 PLN

Wykonywanie szkiców i rysunków pod nadzorem projektanta. Pomoc przy realizacji projekótów prowadzonych przez spółkę. Proste obliczenia.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Jaworzno (śląskie)

TYNKARZ K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA C+ E - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE i krajów WNP
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Grabanów (lubelskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 950 PLN

Ładowacz nieczystości stałych
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Tyszowce (lubelskie)

MONTER DOMÓW Z BALA - od 1 850 PLN

montaz domów z bala, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Stara Kiszewa (pomorskie)

SPAWACZ - od 20 PLN

spawanie, czyszczenie po spawaniu, wiercenie wybranych detali
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Oborniki (wielkopolskie)