Praca 924U - KOORDYNATOR Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 924U - KOORDYNATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC DEKARZA - do 2 080 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; 5 lat stażu w zawodzie dekarza; doświadczenie w zgrzewaniu membran dachowych PCV; montaż oraz zgrzewanie membran dachowych z PCV; umowa zlecenie; praca na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gliwice (śląskie)

POMOC NAUCZYCIELA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami bhp oraz stosowanie sie do wydanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonego, pomoc w opiece nad dziećmi z oddziału przedszkolnego, pomoc w organizacji wsystkich zjęć oraz realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Przeczyce (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 100 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek,
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Lewiczyn (mazowieckie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i dozorowanie mienia obejmującego nieruchomość wspólną budynku
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ruda Śląska (śląskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Studzian (podkarpackie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 250 PLN

Zapewnienie prawidłowego przyjęcia i wydania towru oraz nadzór nad przeładowniem.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Nowe Marzy (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży ochronnej BHP, prasowanie elementów odzieży, wykańczanie odzieży, dziurki i guziki.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łódź (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa sali sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Tuliszków (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Skulsk (wielkopolskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

Przygotowywanie potraw, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Żary (lubuskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Metkowanie towaru ekspozycyjnego. Wprowadzanie faktur zakupowych. Wystawianie faktur sprzedażowych. Ustawianie towaru na półkach. Tworzenie wystaw. Obsługa klienta. Wysyłanie e-maili. Obsługa kasy fiskalnej pod nadzorem opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Opypy (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjer damsko-męski
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wieliczka (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - do 13,15 PLN

Sprawdzanie jakości produktu, realizacja planu produkcyjnego. Praca przy maszynach produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Legnica (dolnośląskie)

ZBROJARZ-BETONIARZ - 2 500 - 3 500 PLN

Montaż zbrojenia zgodnie z dokumentacją budowlaną, wylewanie betonu do form. Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów. Umowa na czas określony 3 lata.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Zelów (łódzkie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych przy budynkach
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. BUDOWLANYCH - INŻYNIER - 5 000 - 7 000 PLN

doradztwo i wykonywanie nprojektów budowlanych, nadzór, współpraca z projektantami
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

Usługi krawieckie, przeszycia, własna produkcja, poprawki.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Łódź (łódzkie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Malowani, docieplanie budynków, wykończanie wnętrz.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Radłów (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

docieplanie i malowanie budynków
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Chełm (lubelskie)

STOLARZ-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 2 000 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Gać (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK SZKÓŁKARZ - od 925 PLN

szczepienie drzewek ozdobnych i róż
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Nowizna (dolnośląskie)

SORTOWACZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - do 1 850 PLN

Układanie elementów drewnianych na palecie, sortowanie tarcicy.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Monasterz (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 300 PLN

Montaż elementów pokryć dachowych, wykonywanie konstrukcji pod pokryciami dachowymi, dostarczanie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Milanówek (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Sydół (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Kajkowo (warmińsko-mazurskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta w sklepie ogólnospożywczym , przyjmowanie i wykładnanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku na stanowisku pracy, obróbka, pakowanie drobiu, przenoszenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)