Praca 75U - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 75U - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków;godziny pracy 8.00-16.00, 14.00-22.00
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNYCH - od 2 130 PLN

Prace w wykopach, przy usuwaniu awarii wodociągowych i kanalizacyjnych, układanie wodociągów, bieżąca konserwacja sieci
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Przeglądy maszyn stolarskich iinnych maszyn będących na wyposażeniu, naprawa oraz ich konserwacja.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wojakowa (małopolskie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

Realizacja zagadnień zwiazanych z logistyka firmy, obsługa poczty elektronicznej, sporządzanie zamówień na materiały i towary handlowe, prowadzenie korespondencji z dostawcami i odbiorcami, prowadzenie ewidencji transportu samochodowego, obsługa magazynowa zakupów i sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Będzin (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie piekarniczo-cukierniczym, ewidencjonowanie sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

staż w biurze podróży
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Cieszyn (śląskie)

ASYSTENT DORADCY (PROGRAM REGIONALNY) - 997,4 PLN

zgodnei z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gdynia (pomorskie)

TŁUMACZ TELEFONICZNY - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Praca na piekarni.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Jarosław (podkarpackie)

KASJER W SKLEPIE - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z asortymentem sklepu,- zapoznanie z oznakowaniem towarów,- zapoznanie z obsługa kasy fiskalnej,- nauka obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Koźle (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

WG STANOWISKA
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Sprzedaż arytułów przemysłowych, żywności, napojów, wyrobów tytoniowych, itp., obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i zwrot pracy, wypełnianie zwrotówki prasy, przyjmowanie towaru (sprawdzanie dat przydatności do spożycia, ilości, itp.), prawidłowe oznaczenie towarów kodami, nauka sposobu wyliczania cen detalicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAOPATRZENIA - od 1 900 PLN

zaopatrzenie hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

POMOCNIK OPERATORA - od 1 750 PLN

pomocnik operatora
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Smoleń (zachodniopomorskie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Świdnica (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 850 PLN

Ręczny zbiór i pakowanie warzyw, przgotowanie podłoża, mieszanie ziemi, przygotowanie terenu pod doniczki, ręczne rozstawianie doniczek, sprzątanie starych roślin
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Łęczeszyce (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 900 PLN

tworzenie wzorów ulotek, wizytówek, książeczek, folderów, ikon tp.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

PIEKARZ - do 1 850 PLN

wypiek chleba, bułek
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chorzów (śląskie)

MONTER OKIEN - od 1 850 PLN

monter okien
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWCA-PRACOWNIK FIZYCZNY Z KAT. C - od 14,69 PLN

OBSŁUGA SAMOCHODÓW SPECJALISTYCZNYCH TYPU MULTICAR i SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH DO 3,5 T typu IVECO, MERCEDES.Jedna zmiana 6:00-14:00.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wrocław (dolnośląskie)

Sprzątanie, obsługa klienta, układanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie oraz wysyłka towaru, inwentaryzacja, przygotowanie dokumentów spedycji, nauka wystawiania dokumentów WZ, PZ, obsługa urządzeń biurowych, dbanie o czystość i porządek miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Bełchatów (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chełm (małopolskie)

PRACOWNIK DS. HANDLOWYCH (S) - 997,4 PLN

Wsparcie zespołu w transakcjach zakupowych i sprzedażowych, tworzenie, nadzór, kontrola nad dokumentacją, wyszukiwanie nowych produktów, klientów, dostawców
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 300 PLN

kierowanie pojazdem (praca: Europa)
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Zielona Góra (lubuskie)

MLODSZY OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

Mlodszy opiekun w domu pomocy społecznej- oferta pracy realizowana w ramach Robót Publicznych. Wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe, medyczne, ogólne, badania na nosicielstwo.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Nowy Sącz (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed