Praca 708U - PRACOWNIK BIUROWY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 708U - PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

dbanie o czystość, ład i porządek posesji Urzędu, w tym budynku administracyjnego, tj. sprzątanie holi, korytarzy i toalet oraz wynoszenie śmieci, sprzątanie pomieszczeń biurowych w całym budynku, mycie okien, odkurzanie mebli, wykładzin, mycie podłóg, sprzątanie placu, zamiatanie, koszenie trawy, w okresie zimowym odśnieżanie itp., dopilnowanie wygaszenia świateł oraz ewentualnego wyłączenia urządzeń elektrycznych, codzienny obchód terenu Urzędu w celu sprawdzenia zabezpieczenia budynków znajdujących się na jego terenie, ze szczególnym uwzględnieniem zamknięć.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Turek (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Lipsko (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 200 PLN

wzdłużne i poprzeczne cięcie elementów mebli na wymiar
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Pabianice (łódzkie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

praca w systemie księgowym firmy, rejestrowanie faktur w sys.księgowym, weryfikacja i archiwizowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu oraz kierownictwa firmy, wsparcie działu w realizacji bieżących zadań
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Wolbrom (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych zgodnie z pełnomocnictwami
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaż w sieci PLAY
kontakt przez PUP - 2016-07-17 - Myślenice (małopolskie)

KIEROWCA KATEGORII C+E - od 2 100 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą - cysterną w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Korne (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

montaż osprzętu elektrycznego
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Krępa Kaszubska (pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe lub średnie; min. 2 lata doświadczenia; znajomość systemów zaciskanych; uprawnienia elekryczne, gazowe; samodzielny montaż instalacji sanitarnych oraz gazowych pomp ciepła; praca wg zleceń na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gliwice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków z karty dań.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyjmowanie korespondencji,- obsługa intereantów,- rejestr pism zewnętrznych,- prowadzenie bazy systemu obiegu dokumentów,- adresowanie i opieczętowanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywanniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Gołubie (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Umiejętność wykonywania drobnych napraw ślusarskich, hydraulicznych, mechanicznych, prace konserwujące, porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Węgielnia (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Prace stolarskie, obsługa szlifierki. Praca w godzinach 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Śrem (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 20 PLN

sprzedaż usług budowlanych (remonty, wznoszenie buynków), kontakt z klientami z Rosji i Ukrainy, przygotowywanie dokumentów w językach obcych (ukraiński, rosyjski), podstawowa obsługa procesów spedycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Prażmów (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

montaż ogrodzeń,wiercenie pod słupki i słupy ogrodzeniowe
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przygotowanie stanowiska pracy lekarza dentysty,- asystowanie lekarzowi dentyście,- obsługa autoklawu,- umawianie pacjentów,- sterylizacja i dezynfekcja narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Mechanik samochodowy-naprawa samochodów, dojazd do klienta
kontakt przez PUP - 2015-04-08 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia, ślusarz z umiejętnością spawania, umiejętność czytania rysunku technicznego. Wykonywanie elementów konstrukcji maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Psie Pole (wielkopolskie)

MŁODSZY REFERENT W WYDZIALE BUDOWNICTWA I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji wydziałowej, prace administracyjno-techniczne, prace związane z ewidencjonowaniem zgłoszeń i prowadzeniem ich rejestru, rejestrowanie wniosków i wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 925 PLN

obsługa komputera, przygotowywanie dokumentów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

codzienna obsługa wózka, wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych, transport towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Bobrówka (podkarpackie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wołów (dolnośląskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 2 200 PLN

-malowanie,-tapetowanie,-prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Oświęcim (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Drągowina (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 500 PLN

montaż oraz spawanie kadłubów statków
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

RPO MAGAZYNIER- SORTOWNIK - 997,4 PLN

sortowanie odzieży, odrzucanie nieodpowiedniej odzieży, wypełnianie dokumentów związanych z recyklingiem odzieży, przyjmowanie towaru na magazyn, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentów W-Z, sortowanie odzieży pod wzgledem sezonowości, metkowanie towaru, ewidencjonowanie wydania towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 1 850 PLN

Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łącko (małopolskie)

x
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Gać (podkarpackie)