Praca 665S - PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska:
665S - PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 08.01.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Przygotowanie produktów i sprzedaż, obsługa klienta

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Podobne oferty pracy

KELNER - do 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Konin (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Nauka zasad funkcjonowania biura, korzystanie z programu Subiekt GT, zamawianie i odbiór paczek, prowadzenie biura, fakturowanie, sprzedaż.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Somin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Górsk (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Raba Wyżna (małopolskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

wulkanizator
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KIEROWCA KAT.B - do 1 850 PLN

Rozwożenie towaru po restauracjach w Trójmieście, pomoc w pakowaniu towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gdańsk (pomorskie)

*ASYSTENT EKSPERTA BIZNESOWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie umów kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lubin (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sadłowo (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa stanowiska mięso i wędliny, zarządzanie towarem, dbanie o czystość, prawidłowa obsługa klienta zgodnie z zasadami firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Doruchów (wielkopolskie)

MECHANIK MOTOCYKLOWY - do 14 PLN

Naprawa motocykli, wyszukiwanie i zakup zabytkowych motocykli w Rosji i Ukrainie. Wykształcenie średnie - mechanik, doświadczenie zawodowe 3 lata. Biegła znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Guzowatka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga klientautrzymywanie czystosci marketurozkladanie towarupomoc w przyjmowaniu dostawdbalość o ekspozycje towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

WULKANIZATOR - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wulkanizator - magazynier / nabór staż powyżej 30 r. ż. RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ksawerów (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - od 2 300 PLN

zgodnie z zakresem obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Białobrzegi (mazowieckie)

ASYSTENT DYSPOZYTORA - 997,4 PLN

planowanie tras w transporcie krajowym, rozliczanie czasu pracy kierowcow, rozliczanie delegacji, rozliczanie norm paliwowych, prowadzenie książki dyspozycyjnej, przyjmowanie zleceń transportowych
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 2 010 PLN

przyjmowanie dostaw towarów,inkasowanie należności za sprzedane produkty, przyjmowanie reklamacji
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Radomsko (łódzkie)

MONTER SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I LAMP ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

Montaż elementów elektrycznych, pakowanie i obsługa zamówień, tworzenie listów przewozowych, list pakowych i tablic znamionowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Cieszyn (śląskie)

KIEROWCA - KONWOJENT - od 3 300 PLN

Obsługa punktów detalicznych w promieniu 70km od siedziby firmy.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz doradzanie klientowi w doborze produktów, obsługa klienta, przygotowanie towarów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Legnica (dolnośląskie)

Robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

RECEPCJONISTA 3/4 ETATU - od 1 400 PLN

meldowanie/rozliczanie gości; kontakt z gośćmi z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Sandomierz (świętokrzyskie)

ELEKTRORADIOLOG - 997,4 PLN

Zakładanie holterów ekgi rytmowego, wykonywanie pola widzenia oraz ekg
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Będzin (śląskie)

Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z obsługą sekretariatu, obiegiem korespondencji, przyjmowanie interesantów i udzielanie im podstawowych informacji dotyczących Urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-przygotowywanie posiłków dla dzieci-pomoc nauczycielowi podczas wykonywania zajęć plastycznych-przebieranie dzieci
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gdynia (pomorskie)

POMOC DORADCY KLIENTA - 997,4 PLN

pomoc doradcy klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)