Praca 639S SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 639S SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw marketingu i handlu

Podobne oferty pracy

BLACHARZ BUDOWLANY (D) - do 1 850 PLN

produkcja obróbek blacharskich, montaż obróbek, obsługa zginarki do blachy
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Tarnów (małopolskie)

MONTER URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH - do 1 000 PLN

MONTAŻ ORAZ DEMONTAŻ URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH (WIND); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, 2 LATA PRAKTYKI PRZY MONTAŻU DŹWIGÓW (WIND); PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 1 300 PLN

zbrojenie fundamentów, wieńcy
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Opacz (mazowieckie)

SPECJALISTA DS MARKETINGU - od 1 850 PLN

obsługa imprez, pozyskiwanie odbiorców , reklama firmy, sporządzanie planu marketingowego
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tomaszkowo (warmińsko-mazurskie)

MURARZ/PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ - od 1 850 PLN

/ pracownik do dociepleńmurarz
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Rętwiny (kujawsko-pomorskie)

732U SPECJALISTA DS. SPRAWOZADAŃ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Radom (mazowieckie)

INSPEKTOR DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

inspektor ds. administracji
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

prace w zakresie tapicerstwa
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie zbrojeń, szalowanie. Miejsce pracy teren kraju.
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Skowieszyn (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta oraz kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półi, metkowanie, towaru, wprowadzanie towaru do komputera
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Chojnice (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lębork (pomorskie)

ROBOTNIK PRZY PRACACH ZIEMNYCH - do 1 850 PLN

roboty przy budowie kanalizacji teletechnicznej
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zawidów (dolnośląskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

obsługa klienta; prowadzenie dokumentacji magazynowej w programie SYMFONIA; przygotowywanie wycen;
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SPRZĄTAJĄCA (S) - 997,4 PLN

utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych oraz najbliższym otoczeniu budynku, zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzy, czyszczenie łazienek, wynoszenie śmieci, mycie okien oraz drobne prace ogrodowe
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zgłobice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, modelowanie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

Prowadzenie rozmów i wywiadów.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Słupca (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 700 PLN

Przyjmowanie samochodów do naprawy, dobór części odpowiednich do typów samochodów, dokonywanie napraw.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Bochnia (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 300 PLN

badanie rynku Pakistanu,Indii jako potencjalnego nabywcy maszyn i urządzeń rolniczych z UE
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Ćmińsk (świętokrzyskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

odbieranie telefonow; prowadzenie księgi meldunkowej; obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Żary (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 800 PLN

gotowanie,pieczenie,segregowanie potraw z zachowaniem wartości odżywczych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru, utrzymanie porządku na magazynie, wydawanie towaru odbiorcom, kontrola stanów magazynowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej, przechowywanie towaru, sortowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Tuszyma (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, programu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Operator koparko-ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lgota-Nadwarcie (śląskie)

Prace porządkowo-gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT - od 900 PLN

dbanie o relacje z klientami wietnamskimi przez telefon, wspomaganie pracy wietnamskich przedstawicieli handlowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 850 PLN

prace ślusarskie, obróbka metali
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Pawłowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

nauka obsługi urządzeń biurowych, udzielanie instrukcji oraz porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu a także trasy przewozu przesyłek, sporządzanie, wystawianie oraz przesyłanie dokumentów przewozowych, organizowanie czynności ładunkowych, przewozowych i innych czynności zwiazanych z przemieszczeniem przesyłek, wspołpraca z kontrahentami zleceniodawcy lub innymi osobami, posrednikami zwiazanymi z dostawą towaru w celu ustalenia jak najkorzystniejszej dla zleceniodawcy opcji dostawy.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Turek (wielkopolskie)

656S - SALOWA - od 1 750 PLN

utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń szpitala , wyposażenia i sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Radom (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed