Praca 570S MURARZ Młodocin Mniejszy REALIZACJE INWESTYCJI ANDRZEJ CHOLEWA

26-624 Młodocin Mniejszy 35, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: 570S MURARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Młodocin Mniejszy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kowala

Zawód: murarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: badania wysokościowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: REALIZACJE INWESTYCJI ANDRZEJ CHOLEWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: radomski

Gmina pracodawcy: Kowala

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Młodocin Mniejszy

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: murarz