Praca 1103U BLACHARZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1103U BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - do 1 750 PLN

obsługa komputera, przygotowanie towaru do wysyłki, oznaczanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Bogatynia (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

odpowiedzialność za przygotowywanie potraw kuchni orientalnej, organizowanie pracy w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Białowierśnie (podlaskie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 1 500 PLN

MONTAŻ MEBLI, OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH, UMIEJĘTNOŚĆ MONTAŻU MEBLI, 1 ROK DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO;WYNAGRODZENIE: 1500ZŁ ZA MONTAŻ 15 SZAF AKTOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość obsługa kelnerska klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Jarosław (podkarpackie)

TAPICER MEBLOWY - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Z) - do 2 770 PLN

Praca przy obiektach mostowych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Tarnów (małopolskie)

REFERENT DO SPRAW TRANSPORTU - 997,4 PLN

aktualizacja danych w systemie dotyczacych dostaw do klientów,wprowadzanie danych dotyczących transportów.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zambrów (podlaskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; 5-6 miesięcy doświadczenia; komunikatywna znajomość j. ukraińskiego; zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Gruta (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie, wykładanie towaru, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ługów (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o ład i porządek w sklepiePraca na dwie zmiany
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - PRZEWODNIK - od 1 850 PLN

oprowadzanie turystów, zapoznawanie ich z historią i zabytkami Gminy Lipnica Murowana, zapoznawanie turystów na trasie wycieczek z bogactwem miejscowej fauny i flory itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lipnica Murowana (małopolskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 4 210 PLN

wykonywanie analiz finansowych, przygotowywanie biznes planów, studiów wykonalności i innych dokumentów strategicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa klienta dot. sprzedaży mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Żuromin (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN DO PRZEROBU TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

praca z blachą, pomoc przy obsłudze maszyny do przerobu tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Sokołów (mazowieckie)

sprzedaż w sklepie spożywczo-przemysłowym wraz z stoiskiem mięsnym i alkoholowym
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Łącznik (opolskie)

156S DYREKTOR HANDLOWY - od 3 000 PLN

Kierowanie działem handlowym, listami klientów, kontakty handlowe z klientami posługującymi się językiem tureckim i niemieckim.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Młodocin Mniejszy (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 855 PLN

Utrzymanie czystości, transportowanie pościeli, odpadów medycznych, środków czystości i in. II zmiany
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOC DOMOWA - od 616 PLN

porządkowanie domu,podwórka,gotowanie dań ukraińskich,opieka nad osobą starszą,podawanie leków,doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,prawo jazdy kat B
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Białobrzegi (mazowieckie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

Nauka obsługi programu kosztorysującego RODOS
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 1 750 PLN

przyjmowanie, składowanie towaru, dowóz towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Malbork (pomorskie)

POMOC CUKIERNIKA (108 DOF 50+) - od 1 850 PLN

Oferta skierowana do osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia: pomoc w cukierni, mycie, sprzątanie cukierni
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

pozyskiwanie nowych klientów,zamawianie towaru oraz ich wycena do dalszej sprzedaży, budowa działu handlowego,przygotowanie i wysyłanie ofert do klientów,realizacja planów sprzedażowych,dbałość o dobre imię i wizerunek firmy,rzetelne i efektywne wykonywanie poleceń przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA-KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

prowadzenie recepcji, wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Leszno (wielkopolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Sienno (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed