Praca 561S MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Zakrzewska Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zakrzewska Wola, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 561S MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakrzewska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: mechanik samochodów ciężarowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik samochodów ciężarowych

Podobne oferty pracy

DYSPONENT DS KIEROWCÓW-UMREFDO30/16/0020 - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stare Polichno (lubuskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 2 300 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalenj, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - do 1 000 PLN

Wykształcenie zawodowe; wymagane doświadczenie; prawo jazdy kat. C, T; naprawa sprzętu i maszyn rolniczych; umowa o dzieło; miejsce pracy: Pawłowice
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Pawłowice (śląskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - 997,4 PLN

Obsługa klienta, Przyjmowanie dostaw pozapaliwowych, Nauka dostaw paliw
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żary (lubuskie)

MAGAZYNIER LOGISTYK - od 2 400 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletowanie dostaw i wysyłek, utrzymywanie ładu i porządku na magazynie.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Samodzielny Referat Egzekucji Administracyjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Śrem (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie i obsługa systemu komputerowego i urządzeń fiskalnych,- współpraca z konsumentami przy zakupach,- przyjmowanie i sprawdzanie dostaw do sklepu,- kontrola terminów przydatności,- wykładanie towaru na półki,- rozkładanie cen,- utrzymanie czystoścu w sklepie,- robienie zamówień i wystawianie FV.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zgierz (łódzkie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Ostrołęka (mazowieckie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

sprawdzanie opon i znajdowanie w nich ubytków i uszkodzeń, łatanie opon, konserwacja kół, bieznikowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PAKOWACZ - od 2 200 PLN

wgs tanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Warszawa (mazowieckie)

PAKOWACZ/ MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pakowanie mebli tapicerowanych, załadunki, rozładunki
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

do uzgdn.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Zagórz (podkarpackie)

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHNI - od 2 100 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie sali oraz kuchni
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

Pomocnik mechanika
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Góra (dolnośląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Strzegom (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

obsługa sprzetu i urzadzen biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

instalowanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Panieńszczyzna (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Dzierzgoń (pomorskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 860 PLN

czyszczenie samochodów, mycie karoserii,pranie tapicerki, odkurzanie wnętrza samochodów, pranie dywanów
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Gubin (lubuskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pomoc przy wykonywaniu pokryć dachowych oraz robót ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Czernichów (śląskie)

KOORDYNATOR GRUPY PRACOWNIKÓW - PRUSZKÓW - od 13 PLN

rozdawanie zleceń pracownikom, kontrola prawidłowego wykonywania zleceń, rozdzielenie obowiązków pomiędzy pracownikami, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10-15 - 25 godz./tyg.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pruszków (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 11,17 PLN

prace konserwatorskie, wymiana bieżąca urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

proste prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Piaskowo (wielkopolskie)

REFERENT + ST FP (II U.S. GÓRNA) SAM. REF. OBSŁ. BEZPOŚRED. - 997,4 PLN

- zapozanie się z bieżącą obsł. podatnika,- wprowadzanie danych do systemu komp,- przygot. projektów decyzji wymiarowych,- księgowanie na kartach kontowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków od podstaw, przyjmowanie towarów, wydawanie posiłków, pakowanie, obsługa cateringu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Oborniki (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kraśnik (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed