Praca 546U - GARMAŻER SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 546U - GARMAŻER SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: garmażer

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: garmażer

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER , EKSPEDEDIENT - od 1 850 PLN

obsługa kas fiskalnych i programu sprzedaży .Wystawianie dokumentów PZ ,WZ
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Chromin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie posiłków, ustalanie menu, dbałość o czystość na miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń, maszyn do mięsa, szatkownicy itp.; gotowanie potraw; wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Dzierzgoń (pomorskie)

SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC + ST PO WER - 997,4 PLN

- tworzenie baz danych klientów,- kontakt tel. z klientami,- kontakt bezpośredni z klientem oraz sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łódź (łódzkie)

INFORMATYK - od 2 500 PLN

administrowanie siecią komputerową, wdrażanie systemów komputerowych, instalacja sprzętu komputerowego w domenie, określanie przyczyn awarii sprzętu komputerowego oraz serwisowanie, instalacja drukarek, obsługa użytkowników szpitalnego systemu informatycznego
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poznań (wielkopolskie)

STYLISTA PAZNOKCI-UMREFDO30/16/0113 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Tankowanie samochodów, obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kraków (małopolskie)

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

właściwa opieka zdrowotna mieszkańców, prawidłowy stan sanitarny pomieszczeń medycznych, zmiany opatrunków, zapewnienie mieszkańcom kontaktu z lekarzem rodzinnym
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Brwilno (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 13 PLN

prace porządkowe, segregacja śmieci, sprzątanie biur, pomieszczeń sanitarnych oraz toalet, sprzatanie poremontowe, praca także w dni wolne
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Jeziórko (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

pon - pt 7.25 - 15.00
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kup (opolskie)

MŁODSZY REFERENT - do 2 000 PLN

Prace związane z przygotowaniem dokumentów do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Hańsk. Prace zawiązane z promocją gminy. Praca przy projekcie "Dolina Bugu - bezgraniczne możliwości"
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Hańsk Pierwszy (lubelskie)

PALACZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Wałdowo Szlacheckie (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Wietnamu, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ MIESZAJĄCYCH - od 1 850 PLN

Ważenie, mieszanie tworzyw sztucznych do produkcji preform i butelek.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Dylów Szlachecki (łódzkie)

KIEROWCA TRANSPORTU DROGOWEGO - od 1 850 PLN

Transport materiałów tartacznych, dbałość o załadunek, dbałość o stanowisko pracy (powierzony samochód).
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kościeleczki (pomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie min. zawodowe, minimalne doświadczenie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta i obsługa komputera i programu sprzedażowego.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zambrów (podlaskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W MAGAZYNIE, SEGREGACJA TOWARU, WYDAWANIE TOWARU DLA KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - do 1 850 PLN

sprawowanie opieki nad dziećmi i młodzieżą przewozonymi autobusami w drodze do szkoły i powrotu do domu, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w czasie wsiadania do autobusu, w czasie jazdy oraz wysiadania z autobusu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Białopole (lubelskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem porządku i estetyki na terenie obiektu, usuwanie odpadów.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA(NR 2579) - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy remontach i budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kłobuck (śląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie obiektów gminnych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

POMOC CUKIERNIKA (N) - do 1 850 PLN

obsługa maszyn cukierniczych do produkcji ciasta
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Guzowatka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 057 PLN

wykonywanie prac gospodarczych na terenie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ustroń (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przygotowanie towaru; zapoznanie się z asortymentem; rozpakowanie i układanie towaru; sprawdzanie towaru pod względem jakościowym; wydawanie towaru z magazynu; utrzymanie czystości w magazynie.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)