Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Sępólno Krajeńskie ENEA POMIARY sp.z o.o.

89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Wymiany legalizacyjne liczników energii elektrycznej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: System akordowy.

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sępoleński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sępólno Krajeńskie

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: ENEA POMIARY sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wymagane CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Strzeszyńska

Numer budynku pracodawcy: 58

Profil działalności pracodawcy:
Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych