Praca 508S - DORADCA SERWISOWY Radom ZESZUTA SP. Z O.O.

GARBARSKA 79, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 508S - DORADCA SERWISOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radom

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: ZESZUTA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: GARBARSKA

Numer budynku pracodawcy: 79

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

1214U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Radom (mazowieckie)

58S KONSULTANT W SALONIE - od 1 850 PLN

praca w salonie
AGNESI - AGNIESZKA SIKORA - 2016-02-08 - Radom (mazowieckie)

477S LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Radom (mazowieckie)

319S KIEROWCA AUTOBUSU - 1 850 - 2 850 PLN

przewóz osób na terenie RP busem
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

661S - PIZZERMAN - od 1 850 PLN

wyrób pizzy w piecu opalanym drewnem, pomoc w kuchni przy obsłudze gości restauracyjnych
P.P.U.H "VIP" - 2016-09-15 - Radom (mazowieckie)

1113U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radom (mazowieckie)

68S KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 1 850 - 4 200 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Radom (mazowieckie)

567U - INŻYNIER BUDOWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Radom (mazowieckie)

510U KROJCZY - PROJEKTANT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Radom (mazowieckie)

534U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Radom (mazowieckie)

232S SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 1 850 PLN

sporządzanie dokumentacji tranportowej
Inter - Pack Polonia Sp. z o.o. - 2016-05-05 - Radom (mazowieckie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Radom. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-04-06 - Radom (mazowieckie)

PIONKI-KOORDYNATOR PRODUKCJI WYROBÓW MIĘSNYCH - od 11,6 PLN

Koordynowanie pracy pracowników z Ukrainy, produkcja i pakowanie wyrobu gotowego.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Radom (mazowieckie)

710S - SPRZEDAWCA SERWISANT - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radom (mazowieckie)

1951U KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Radom (mazowieckie)

92S - INŻYNIER SERWISU - od 2 800 PLN

wykonywanie uzgodnień przedmontażowych, wykonywanie okresowych przeglądówmontaż i instalacja urządzeń i linii technologicznych, szkolenie personelu z zasad ich obsługitesty, pokazy urządzeń u Klientawyjazdy do zgłoszeń serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnychokreślanie potrzeb materiałowych i części zamiennych
Bakeres sp. z o.o. - 2016-03-01 - Radom (mazowieckie)

893S - PRACOWNIK PRODUKCYJNY W GARBARNI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn garbarskich
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Radom (mazowieckie)

212S - GRAFIK - od 2 300 PLN

RADOMDIS POLSKA Sp. z o.o. - 2016-04-22 - Radom (mazowieckie)

316U PAKOWACZ -BRAKARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Radom (mazowieckie)

56S - FRYZJER - od 1 387,5 PLN

BEAUTY ZONE STUDIO URODY - PŁATOS ANNA - 2016-02-05 - Radom (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

montaż i spawanie instalacji przemysłowej,biegła znajomość j.ukraińskiego w związku z rozszerzeniem działalności na rynek wschodni oraz planowanym zatrudnieniem pracowników z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

1478U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Radom (mazowieckie)

1076U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radom (mazowieckie)

75S KRAWIEC - od 1 850 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Radom (mazowieckie)

697U - FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

1758U - HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Radom (mazowieckie)

PIONKI-PORTIER - od 5,5 PLN

Pilnowanie obiektów w Radomiu
ATOS SP. Z O. O. - 2016-04-22 - Radom (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed