Praca 38 - OPERATOR LINII DEMONTAŻU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH - SORTOWACZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa prasy do usuwania felg stalowych i aluminiowych z kół o średnicy od 10 do 17 Cali, sortowanie odpadów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
38 - OPERATOR LINII DEMONTAŻU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH - SORTOWACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.09.2016

rodzajOferty_1: DLA_ZAREJESTROWANYCH

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zapoznanie z przepisami BHP, poznanie asortymentu towarowego, przygotowanie towaru do sprzedaży, układanie towaru, sprawdzanie cen towaru, obsługa klienta, obsługa kart płatniczych, obsługa kasy, sprawdzanie faktur, przestrzeganie warunków sanitarnych, pomoc nabywcy przy wyborze produktu, dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie z organizacją urzędu oraz z wewnętrzną pracą wydziału;2. Prowadzenie dziennika korespondencyjnego;3. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki i odbiór poczty z kancelarii ogólnej;4. Koordynowanie czynności związanych z obiegiem pism przychodzących i wychodzących z wydziału;5. Sporządzanie opisów teczek;6. Prowadzenie rejestrów z zakresu zadań wydziału;7. Archiwizacja dokumentów oraz wypożyczanie dokumentów z archiwum zakładowego w celach służbowych w zakresie objętym właściwością wydziału;8. Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji oraz innych pism, wynikających z kompetencji wydziału;9. Obsługa i udzielanie informacji petentom;10. Obsługa urządzeń biurowych (ksero, komputer, faks).
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Gryfino (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Rozładunek i załadunek towarów,pomoc kamieniarzowi,mieszanie kleju,dekorowanie płytek,sprzątanie placu budowy.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kazimierzówka (lubelskie)

FRYZJER/KA - od 2 000 PLN

stylizacja włosów,układanie,obcinanie,farbowanie,zabiegi poprawiające kondycję włosa. Wymagane roczne doświadczenie.Możliwość pracy na cały oraz na pół etatu.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wolsztyn (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 387,5 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD ( PRACOWNIK OBSŁUGI ) - 997,4 PLN

- szkolenie;- zapoznanie się ze składnikami, sposobem przyrządzania i smaku potraw, pozanie metody zarządzania zapasami i stanami magazynowymi;- otwarcie , przejęcie, zamknięcie stanowiska pracy;- przygotowywanie półproduktów do otwarcia restauracji;- obsługa systemu zarządzania produkcją.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Oświęcim (małopolskie)

PRACOWNIK LOMBARDU - od 1 850 PLN

-sprzedaż produktów,-wycena i kupno towaru,-negocjowanie cen z klientami,-sprzedaż w serwisie Allegro,-spisywanie umów kupna-sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

-- zapoznanie się z porządkiem pracy,- zapoznanie się z przepisami BHP i P.poż.,- sporządzanie dokumentacji kadrowej,- przygotowanie dokumentacji do księgowej,- przyjmowanie i opłacanie faktur od kontrahentów,- wystawianie faktur i wysyłka do kontrahentów.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Międzyrzecz (lubuskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klientaa
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Liszki (małopolskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

Obsługa sprzętu do montażu: okleiniarki, frezarki, wyrzynarki, wkrętarki; montaż szaf wnękowych; mocowanie wieszaków, zawiasów, uchwytów; łączenie gotowych elementów do ścian, regipsów i płyt wiórowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

WYCHOWAWCA W ŚWIETLICY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Górzno (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

- produkcja ciast, ciastek, tortów, deserów, cukierków i elementów dekoracyjnych,- dbanie o miejsce pracy oraz materiały z którymi się pracuje ,- dbanie o należyte przechowywanie produktów spożywczych,- dbanie o urządzenia i narzędzia pracy,- nadzór nad zaopatrzeniem miejsca pracy w niezbędne produkty,- dobór najlepszych jakościowo składników do wyrobów,- dekoracja wyrobów cukierniczych,- opracowywanie nowych receptur
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Suchedniów (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

praca w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

sprzątanie pokoi, sali weselnej, pomieszczeń gospodarczych i inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Bełchatów (łódzkie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

florysta
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, pomoc nabywcy przy wyborze towaru, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportu kasowego, eksponowanie towaru na półkach, czynności porządkowe,
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sandomierz (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI ELEMENTÓW DACHOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszyn do produkcji elementów pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Opoczno (łódzkie)

REFERENT D/S HANDLOWYCH - 997,4 PLN

zamawianie towru, sprzedaż towaru, wystawianie faktur sprzedażowych, rozmowa z klientami, obsługa urządzeń biurowych, nadzorowanie wysyłki towaru z magazynu, analizowanie bieżącego zapotrzebowania towaru, składania zamówień dostawców, kontrola jakości towarów, przygotowanie ich do sprzedaży, serwis czy nawet promocja, udzielanie wsparcia administracyjnego pracownikom działu handlowego, wprowadzanie danych do systemu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Budy Kozickie (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zielona Góra (lubuskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

Konserwator części / sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Zbójno (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

tłumaczenie tekstów umów handlowych, redagowanie ofert dla klientów z Chin, kontakt z kontrahentami i klientami w Chinach
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Fryzjerstwo
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Stróże (małopolskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - 997,4 PLN

projektowanie i realizowanie wystroju wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

MECHANIK - WULKANIZATOR - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Dobiegniew (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 100 PLN

Przedstawicielstwo handlowe w salonach meblowych, opieka stałych klientów oraz zdobywanie nowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 1 500 PLN

Przygotowanie dań z menu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łódź (łódzkie)

DORADCA - KASJER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie wpłat, wypłaty z rachunków kleinta, otwieranie nowych rachunków, udzielanie pożyczek, rozliczanie kas, wypłaty z POS
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Sieradz (łódzkie)

OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH I KONWENCJONALNYCH. - od 2 000 PLN

Obróbka metali i plastiku na maszynach CNC.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Łanięta (łódzkie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 750 PLN

Montaż mebli biurowych. Doświadczenie 2 lata na stanowisku. Wymagane chęci do pracy, osoby bez nałogów. Zgłoszenia telefoniczne w celu umówienia spotkania: 501 057 211. Wynagrodzenie do uzgodnienia - uzależnione od posiadanych kwalifikacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)