Praca 377U - BETONIARZ-ZBROJARZ Wielogóra kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wielogóra, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 377U - BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielogóra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC-POMOC - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Lipsko (mazowieckie)

DZIEWIARZ - 997,4 PLN

zapobieganie powstawaniu i likwidowanie błędów, rejestrowanie wykonanej produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Zawada (łódzkie)

MANAGER ZARZĄDZAJACY - od 1 850 PLN

praca administracyjno-biurowa
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Przyjezierze (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK INFORMACJI TURYSTYCZNEJ - od 2 000 PLN

udzielanie szczegółowych wskazówek osobom odwiedzającym daną placówkę, dotyczących aktualnych atrakcji kulturalnych, organizacja imprez kulturalnych, projektowanie folderów, ulotek itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Poronin (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (136PJ) - od 2 000 PLN

Praca przy produkcji tapet bawełnianych oraz inne prace zlecone przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Glinianka (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

WYKONYWANIE POMOCNICZYCH PRAC BUDOWLANYCH, MALOWANIE, PRZYGOTOWYWANIE ŚCIAN DO MALOWANIA, PRZYGOTOWYWANIE MURARSKIEJ ZAPRAWY, MOCOWANIE BLACH, KONTROLA CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY;WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE, 3 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GRUPY SPRZATAJĄCEJ - od 1 850 PLN

sprzatanie obiektów uzytkowych, biur oraz przyległych terenów zewnętrznych, wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

ocena surowców, produktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi, obróbka wstepna surowców, posługiwanie sie narzędziami, maszynami i urządzeniami; wykończenie, porcjowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, przygotowywanie potraw.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Produkcja ciast deserowych, tortów, ciastek, deserów, dekoracja ciast, dekoracja tortów.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Ekspozycja towaru.
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

KUCHARZK/M (KUCHNIA TURECKA) - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DS PRZEWOZÓW-WERYFIKATOR - od 2 035 PLN

prowadzenie dokumentacji z zakresu pracy kierowców, weryfikacja kart drogowych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POMOC BIBLIOTEKARZA - od 1 850 PLN

pomoc bibliotekarza
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Siciny (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wniosek
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI - do 1 850 PLN

Kontrola jakości, produkcja ( montaż ).
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Legnica (dolnośląskie)

SPAWACZ - 300 - 400 PLN

Spawanie
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Nawiązywanie kontaktów z klientami, przedstawianie oferty firmy, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

Przygotowanie terenu do wycinki, ścinka drzew
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Boćwinka (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

hurtownia motoryzacyjna, sprzedawca handlowiec
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Zgierz (łódzkie)

TECHNIK ELEKTRYK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kobylarnia (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 2 200 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Złotów (wielkopolskie)

POSADZKARZ - TYNKARZ - od 1 850 PLN

układanie posadzki
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Mława (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, w tym wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 10 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Chojnice (pomorskie)

POMOC TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO - od 1 850 PLN

odlewanie i wykonywanie modeli protetycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Katowice (śląskie)

KELNER (S) - 997,4 PLN

przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw, nauka pracy w zespole, nauka obsługi ekspresu, młynka, sokowyciskarki, nauka obsługi kasy fiskalnej i terminalu, przygotowanie sztućców, szkła, nauka obróbki wstępnej warzyw i owoców, wykonywanie pracy zgodnie z zasadami techniki obsługi, umiejętne oraz ostrożne obchodzenie się z powierzonym sprzętem, przestrzeganie zasad higieny osobistej a także utrzymywanie czystości w soki na stołach, czyszczenie sprzętu kuchennego powierzchni stołu, podłogi, maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy, pozostałe prace porządkowe, nauka gotowania, przyrządzania dań gorących, deserów, napojów alkoholowych, bezalkoholowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Tarnów (małopolskie)