Praca 35 - SZWACZKA KRAWCOWA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: szycie odzieży roboczej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 35 - SZWACZKA KRAWCOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: szwaczka maszynowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Szycie odzieży roboczej i rękawic

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: szwaczka maszynowa

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

rodzajOferty_1: DLA_ZAREJESTROWANYCH

Podobne oferty pracy

ASYSTENT SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Sprzedaż odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nysa (opolskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - 997,4 PLN

-opracowanie programów i tras turystycznych w Polsce,-kalkulowanie wycieczek dla grup,-organizacja imprez turystycznych,-rezerwacja hoteli, pilotów, przewodników oraz autokarów -prowadzenie dokumentacji, w tym zakresie obsługa klientów oraz oferty przetargowe,-rozliczenie imprez i prace zlecone w ramach turystyki
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie biura, obsługa komputera, kontakt w klientem i kierowcami.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Poddębice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Radomsko (łódzkie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - 2 400 - 2 500 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Września (wielkopolskie)

1449U HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Radom (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 6 000 PLN

import i eksport warzyw i owoców, pozyskiwanie nowych rynków w krajach arabskich
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bronisze (mazowieckie)

PRACOWNIK SORTOWNI - od 1 850 PLN

sortowanie surowaców wtórnych makulatura, tworzywa sztucznych, metale)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Mława (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jawornik (małopolskie)

SPAWACZ - od 19,5 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Orzesze (śląskie)

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA - od 4 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 3 000 PLN

NAPRAWY I KONSERWACJA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCHWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ NAPRAWY POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH, PRAWO JAZDY KAT B, MILE WIDZIANE KAT CE, 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA DS. RYNKU NIERUCHOMOŚCI - od 30 PLN

Dokonywanie analizy międzynarodowego rynku nieruchomości, tworzenie opisów nieruchomości oraz przygotowanie ich wizualizacji, zdobywanie kontaktów zainteresowanych sprzedażą nieruchomości.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Zakroczym (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Barciany (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA (S,30+) - 997,4 PLN

Pomoc nauczyciela w sprawowaniu opieki nad dziećmi, wsparcie nauczyciela w przygotowywaniu pomocy do zajęć, dekoracji itp, przyjazny i otwarty stosunek do dzieci i rodziców, dbanie o porządek i estetykę pomieszczeń, pomoc przy rozdawaniu posiłków dla dzieci itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Tarnów (małopolskie)

KOMPLETACJA TOWARU I OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa skanera magazynowego.Obsługa wózka jezdniowego.Kompletacja towaru wg. rozpisów w języku ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tarnowskie Góry (śląskie)

FLORYSTA - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Florysta -sprzedawca .
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR WARSZTATU W CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

- pracownik bedzie odpowiedzialny za instruowanie grupą uczestników w Centrum Integracji Społecznej - aktywizacja w obszarze podnoszenia kwalifikacji, a także rozpoznanie rynku pracy oraz udział z uczestnikami w pracach zleconych na otwartym rynku pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Chudobczyce (wielkopolskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji zarządu, organizacja spotkań i podróży słuzbowych zarządu
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Mońki (podlaskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

wykonywanie stalowych profili wzmacniających dla wszystkich systemów okien z tworzywa sztucznego. Pakowanie produktów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Modła Królewska (wielkopolskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA W SALONIE ORANGE - od 1 900 PLN

Zakres obowiązkówzdobywanie serc i umysłów klientów, realizacja celów sprzedażowych, kompleksowa obsługa Klientów salonów Orange, prezentacja oferty, sprzedaż usług i obsługa posprzedażowa.Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: michal.bialecki (at) faxtel.net.pl
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Raciąż (mazowieckie)

SEKRETARKA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Zakopane (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

wymiana hamulców, zawieszenia, płynów, olejów silnikowych - pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KUCHARZ-KELNER (STAŻ) - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień i obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, rozliczenia gotówkowe, zamawianie towaru. Praca w godzinach 10.00-18.00.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Tymowa (małopolskie)

CIEŚLA - ZBROJARZ (D) - od 1 850 PLN

wykonywanie szalunków z elementów drewnianych, przygotowanie i montaż zbrojenia, betonowanie zaszalowanych i zazbrojonych elementów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Tarnów (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed