Praca 318U - SZWACZKA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 318U - SZWACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: szwaczka maszynowa

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: szwaczka maszynowa

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Dretyń (pomorskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

- wykonywanie prac remontowo - budowlanych, obsługa urządzeń wykorzystywanych na budowie, wykonywanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, wykonywanie stropów, posadzkowanie, płytkowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Mroczenko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

-obsługa petentów-archiwizacja dokumentów-sporządzanie pism biurowych i urzędowych-przygotowywanie zapytań ofertowych: zakup części i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Sławęcice (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 300 PLN

przygotowanie potraw kuchni hinduskiej, arabskiej, umiejętność wyrabiania chlebków Naan, Chapati, Roti, znajomość potraw orientalnych, umiejętność przyrzadzania marynat orientalnych do miesa. Przygotowanie kateringu i imprez okolicznościowych, Język bengalski lub hindi niezbędny do komunikacji z właścicielem firmy, który nie zna języka polskiego.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kutno (łódzkie)

LEKARZ - SPECJALISTA REHABILITACJI LECZNICZEJ - od 4 000 PLN

udzielanie świadczeń lekarskich w oddziałach szpitalnych zgodnie z posiadaną specjalizacją
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR PRASY REWOLWEROWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa prasy rewolwerowej, wykonywanie elementów z blachy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY DS. UMÓW. - 3 000 - 3 500 PLN

Współtworzenie wzorów umów, weryfikacja umów według wyznaczonych kryteriów, prowadzenie korespondencji, prowadzenie baz danych klientów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Gdańsk (pomorskie)

KELNER - od 1 900 PLN

jw.03082016
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 900 PLN

montaż konstrukcji stalowo-aluminiowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Piątkowisko (łódzkie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdów samochodowych przeznaczonych konstrukcyjnie do przewozu więcej niż 10 osób, wykonywanie drobnych napraw autosusu powstałych podczas jazdy, dbanie o bezpieczeństwo przewożonych osób i ich bagaż, utrzymanie pojazdu w należytej czystości, sprzedawanie biletów pasażerom i kontrolowanie biletów, prowadzenie dokumentacji jazdy.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Przecław (podkarpackie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 1 850 PLN

- przygotowywanie produktów np. sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Okonek (wielkopolskie)

MANAGER DS. ZAOPATRZENIA - od 2 500 PLN

planowanie zamówień, administrowanie reklamacjami dotyczącymi problemów z dostawcami, planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej oraz sprawnego przepływu magazynowania towarów, kontakt z dostawcami
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Trzebiatów (zachodniopomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Skawina (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

prce cukiernicze, produkcja ciast i deserów w asortymencie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi w organizacji pracy opiekuńczo- wychowawczej, uczestnictwo w wycieczkach i spacerach, otaczanie dzieci opieką, czuwanie nad ich bezpieczeństwem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SALOWA - 997,4 PLN

- przygotowanie roztworów dezynfekcyjnych;- dezynfekcja ciągów komunikacyjnych, sanitariatów;- odkurzanie;-mycie;- zamiatanie i mycie powierzchni administracyjnych: schodów i korytarzy;- opróżnianie i czyszczeie koszy i wymiana wkładów;- uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych;
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- przygotowanie stanowiska pracy,- przyjmowanie dostaw towarów/ sprawdzanie ilościowe i jakościowe/,- obsługa urządzeń sklepowych / krajalnice, chłodnie, wagi/,- obsługa kasy fiskalnej,- przygotowanie towarów do sprzedaży / wycena, metkowanie, eksponowanie/,- bezpośrednia obsługa klienta / pobieranie należności w gotówce i za pomocą kart płatniczych/,- organizowanie zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Biecz (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Nauka weryfikacji przyjmowanych towarów oraz sprawdzanie ich stanów fizycznych, nauka prawidłowego oznaczania towarów, ewidencji ilościowej i zasad składania ich na magazynach
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sienna (małopolskie)

SZKOLENIOWIEC - od 1 850 PLN

Szkolenia Klientów, organizacja i koordynacja szkoleń, podział Klientów na odpowiednie grupy szkoleniowe
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)

1311U SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie mebli, dostawa do klienta. Dostawa mebli do sklepów.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sulimy (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 4 000 PLN

Wymagania pracodawcy: prawo jazdy kat. C+E oraz kurs ADR. Zakres obowiązków: transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Sątoczno (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed