Praca 317U MAGAZYNIER Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 317U MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier

Podobne oferty pracy

TATUAŻYSTA - od 960 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

KROJCZY - od 2 100 PLN

wykrawanie materiałów tapicerskich do szycia
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ligota (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Pomiechówek (mazowieckie)

KASJER BANKOWY - POMOC - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Drezdenko (lubuskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - 997,4 PLN

Obsługa klijentów kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

sortowanie odpadów komunalnych,prawidłowe wyodrębnianie odpadów znajdujących się w odpadach komunalnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta stazu: obsługa kasy fisklalnej, metkowanie i ukladanie towaru, sprawdzanie ważności asortymentu,
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Łobżenica (wielkopolskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Mława (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

przyjmowanie sprzętu do produkcji lub naprawy, ustalanie przyczyn wad i niesprawności detali, demontaż i czyszczenie detali, obróbka detali przy pomocy wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrawania, nitowania, gięcia, lutowania, zgrzewania, szlifowania, klejenia, konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gotkowice (małopolskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Żuromin (mazowieckie)

MONTER TELEKOMUNIKACYJNY - od 1 200 PLN

Instalacja, konserwcja, utrzymanie sieci miedzianych i światłowodowych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Prowadzenie biura, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych, obsługa centrali telefonicznej, prowadzenie i archiwizaowanie dokumentacji, redagowanie, wysyłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sieniczno (małopolskie)

*MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (REFUNDACJA ART. 150F) - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów marki Skoda
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

Sprzedaż wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Chwaszczyno (pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 2 500 PLN

obsługa maszyny wymagajacej pełnej kontroli, sprawdzanie jakości wyprodukowanych części, dbanie o prawidłowe etykiety na koszu, wypełnainie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej, wymiana narzędzi skrawajacych i pił z nastawami, utrzymanie łądu i porządku na stanowisku pracy, osiaganie załozonych celów wydajnościowych i jakościowych, przezbrojenia maszyny, obsługa 2 maszyn jednocześnie Wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętnośc sprawnego liczenia, predyspozycje do szybkiej nauki, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie min. 6 miesiecy na podobnym stanowiski
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Komorniki (dolnośląskie)

OGRODNIK - do 1 900 PLN

Przygotowanie podłoża, sadzenie, przesadzanie, pielęgnacja i ochrona roślin. Doradztwo Klientowi w zakresie pielęgnacji roślin.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Piekary Śląskie (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

przygotowanie włosów do zabiegów, strzyżenie, układanie fryzur
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Ciechanów (mazowieckie)

STARSZY INSPEKTOR/SPECJALISTA DS. BHP - od 462,5 PLN

Prowadzenie całokształtu spraw związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy pracowników i uczestników CIS oraz ochroną ppoż osób i mienia. Zatrudnienie na 1/4 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Nysa (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (PO STAŻU) - od 925 PLN

Pracownik fizyczny-prace w gospodarstwie rolnymOferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Gromadno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Sulmierzyce (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wspomaganie nauczyciela w prowadzeniu zajęć, opieka nad uczniami
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Pachy (łódzkie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Dobra (wielkopolskie)

KSIĘGOWA/RPO/WYP. LUB DOP. ST PR UM NR 29/2016 - od 2 000 PLN

prowadzenie księgowości
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 500 PLN

Prowadzenie dokumentacji kadrowej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ST(FP) - 997,4 PLN

układanie gładzi giopsowychukładanie płytekmalowanieścianki działowe
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, kontakty z kontrahentami, w tym wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej- kontrola jakościowa i ilościowa towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Smętowo Graniczne (pomorskie)