Praca 1803U - TECHNIK ELEKTRORADIOLOG Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1803U - TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik elektroradiolog*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektroradiolog*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pomoc w pracach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Dąbie (pomorskie)

*REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

tworzenie zamówień sortów mundurowych, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lubin (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Stryków (łódzkie)

MONTER URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH (NR 2905) - od 1 850 PLN

obsługa, naprawa, konserwacja maszyn szatkownic, krajalnic, suszarni konwekcyjnych, pras tłoczni soków.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wtelno (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC (J. TURECKI) - od 2 100 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY - 1 850 - 3 000 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

ochrona osób i mienia
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ GRANULUJĄCYCH - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowoiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Jawor (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. D - do 2 500 PLN

Przewóz osób na trasie Chełm -Warszawa
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Chełm (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biurowca łącznie z częścią socjalną, dbanie o sprzęt, ład i porządek w biurowcu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Łobżenica (wielkopolskie)

KROJCZY (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów przy barze i stolikach, podawanie posiłków, przygotowywanie sztućców i naczyń- mycie.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Mirsk (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

sporzadzanie pism urzędowych, prace pomocnicze związane z obsługą korespondencji w PCPR, pomoc przy prowadzeniu strony interentowej, pomoc przy prowadzeniu rejestru rodzin zastępczych, pomoc przy sporzązdaniu decyzji administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sztum (pomorskie)

OPIEKUN/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ DPP RM 49IV NK - od 1 850 PLN

spawanie konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wągrowiec (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

wymiana olejów, filtrów, amortyzatorów, klocków, naprawa aut
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - od 925 PLN

prace porządkowe w hotelu i jego otoczeniu
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Czernin (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gołaczewy (małopolskie)

OPERATOR PODNOŚNIKA KOSZOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa podnośnika koszowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gliniak (mazowieckie)

SEKRETARKA MEDYCZNA SZPITAL PEDIATRYCZNY ST(FP) - 997,4 PLN

- prowadzenie korespondencji związanej z dził. medyczną i adm. kliniki-sporządzanie pod kierunkiem lekarza opisów z kistorii choroby wypisów końcowych- sporzadzanie zestawień startystycznych i przekazywanie ich do sam. Sekcji Statystyki Med. i Dokumentacji Chorych- dbanie o należyte zaopatrzenie kliniki w potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO DRUKU - od 1 850 PLN

Operator urządzeń poligraficznych, drukarki.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kalisz (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

kompletacja i pakowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DS SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa klienta sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Jaworzno (śląskie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zduny (wielkopolskie)

FREZER DREWNA - do 1 850 PLN

obróbka drewna
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI - od 800 PLN

nauczyciel
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Poronin (małopolskie)

PIONKI- POMOC STALARZA MEBLOWEGO-DOP. - od 1 850 PLN

montaż elementów meblowych:zawiasów,uchwytów ,przygotowywanie pakowanie mebli dla klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Pionki (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Milówka (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 350 PLN

- Sprawdzenie kompletności oraz jakości towaru;- Wystawianie dokumentów sprzedaży;- Pakowanie towaru- Zgłaszanie nieprawidłowości związanych z wydawanym towarem- Wspomaganie pracy innych działów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed