Praca 1708U SPRZEDAWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1708U SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru, wykładanie towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Piła (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Białystok (podlaskie)

OBSŁUGA BUFETU - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPFRON
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Długie (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż rowerów i akcesoriów rowerowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarejestrowana w tut. Urzędzie posiadająca II profil pomocy:- organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów- sprawdzanie towarów pod wzgledem ilościowym i jakościowym,- załatwianie reklamacji zakupionych towarów,- nauka obsługi kasy fiskalnej,- zapoznanie się z zasadami ukłądania towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Bukowiec (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-04-27 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

-Obsługa korespondencji z Klientami-przyjmowanie rezerwacji-rozliczanie pobytu-odbieranie telefonów
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/2790 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu m. in. Obsługa klientów sklepu spożywczo-przemysłowego
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łostówka (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc dla nauczyciela w opiece nad dziećmi, pomoc przy ubieraniu dzieci, prace porzadkowe, dekoracje w sali dziennego pobytu, dzieci, pomoc dla nauczyciela w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego, itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

BARMAN (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. KONTROLI RYZYKA IT - od 5 900 PLN

Sporządzanie wstępnych i pogłębionych ocen ryzyka IT. Uczestnictwo w inicjatywach poprawy zarządzania ryzykiem i procesów oceny dostawców w firmie. Zadządzanie incydentami, identyfikowanie problemów i zmniejszanie zagrożenia. Dostarczanie na czas i zgodnie z wymaganymi standardami UB sprawozdań z oceny ryzyka. Prowadzenie regularnych spotkań projektowych. Pełnienie funkcji mentora dla młodszych kolegów; prowadzenie szkoleń.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Zabierzów (małopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

operator ładowarki
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Choszczno (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Raba Wyżna (małopolskie)

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

sprawowanie funkcji opiekuńczych wobec dzieci z zastosowaniem wiedzy merytorycznej i metodycznej
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Biała Podlaska (lubelskie)

MECHANIK-MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

wykonywanie podstawowych operacji monterskich urządzeń produkowanych w firmie, wykonywanie podstawowych operacji z zakresu mechaniki maszyn produkcyjnych, przygotowywanie maszyn do transportu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

1. Załadunek o rozładunek materiałów handlowych.2. Dostarczanie towarów handlowych do klienta.3. Utrzymanie porządu na placu, magazynie i wokół budynku.4. Wykonywanie innych poleceń zleconych przez opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Grabów (łódzkie)

SPAWACZ-SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów konstrukcji stalowych i szlifowanie elementów konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - od 1 750 PLN

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należeć: -montaż i lutowanie obwodów elektronicznych,-testowanie gotowych wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Jawor (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 2 020 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 12 TON - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym powyżej 12 ton - praca na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Białogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (30 -) - od 2 000 PLN

przewóz betonu samochodem ciężarowym
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Mikołajowice (małopolskie)

REFERENT DS. REKRUTACJI - od 2 500 PLN

wspieranie przełożonego w następujących zadaniach: redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja nadesłanych aplikacji i umawianie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami, prowadzenie spotkań z kandydatami, budowanie bazy kandydatów, umiejętność rekrutacji na poziomie CV.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 14 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Wietnamu, pomoc klientom, obsługa poczty firmowej w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

montowanie konstrukcji, obróbka metalu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Chełst (wielkopolskie)

ANALITYK FINANSOWY BAZ DANYCH - do 2 200 PLN

Tworzenie i administorwanie bazami danych, opracowywanie i wykonywanie raportów, prezentacji i obliczeń. Wykształcenie wyższe cybernetyka ekonomiczna. Doświadczenie zawodowe 4 lata. Umiejętność tworzenia baz danych.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Ząbki (mazowieckie)

Sprzedawca w dziale kas
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Bełchatów (łódzkie)

SPRZEDAWCA/OBSŁUGA KLIENTA - 3 000 - 3 200 PLN

Sprzedaż wyrobów metalowych i narzędzi
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Ełk (warmińsko-mazurskie)