Praca 1626U PRACOWNIK FIZYCZNY Jedlińsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jedlińsk, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1626U PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlińsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód:
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

Wystawianie dokumentów związanych z gospodarką magazynową; obsługa klienta hurtowego oraz salonów optycznych, realizacja zamówień oraz reklamacji klientów, sporządzanie planu pracy własnej.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Będzin (śląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK - 997,4 PLN

naprawa maszyn i ciagników rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Chwałki (świętokrzyskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO - od 9 775 PLN

Zarządzanie systemami IT, w tym analiza jakości, identyfikacja problemów, zarządzanie i wdrażanie zmian, usprawnianie systemów IT dla dostawców, współpraca z globalnymi dostawcami rynków z rynków międzynarodowych w tym rynków arabskich
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Józefin (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 500 PLN

SPRZĄTANIE NA BUDOWIE;WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA;GODZINY PRACY: 08.00 - 16.00 (40 GODZIN TYGODNIOWO)
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Krasnopol (podlaskie)

DORADCA KREDYTOWY - do 1 850 PLN

UDZIELANIE,KREDYTOW, OBSŁUGA KLIENTA, DBANIE O WIZERUNEK FIRMY, TELEFONICZNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Sprzedaż detaliczna artykułów tekstylnych za pomocą komputerowego programu sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MONTER REKLAM - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łowicz (łódzkie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 2 800 PLN

przygotowanie konstrukcji do malowania (szlifowanie, odtłuszczanie). Malowanie agregatem hydrodynamicznym (czyszczenie i konserwacja)
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Utrzymanie porządku i czystości na terenie zoo, obsługiwanie i konserwacja sprzętu, technicznego wykorzystywanego w pracy. Wykonywanie prostych prac naprawczych na terenie zoo pielęgnowanie zieleni na całym terenie zoo
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Inwałd (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Roboty tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kruszów (łódzkie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

wprowadzanie programów, obsługa tokarki, pisanie programów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Przeworsk (podkarpackie)

POMOCNIK WYTAPIACZA/ODLEWACZA - do 1 850 PLN

•Załadunek pieców topielnych, •Proces wytopu i uszlachetniania stopów, •Przygotowywanie materiałów wsadowych, •Układanie gotowego wyrobu na paletach, pakowanie palet, •Przygotowywanie maszyn do odlewania
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

ASYSTENT PRAWNY (S) - 997,4 PLN

Sporządzanie prostych pism przedprocesowych i procesowych (projekty), analiza skomplikowanych zagadnień prawnych, kontakt bezpośredni z klientami kancelarii, bieżąca obsługa sekretariatu- organizowanie spotkań, ewidencja wpływu korespondencji, prowadzenie terminarza rozpraw
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tarnów (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wgdł. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Suraż (podlaskie)

ASYSTENT BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc przy pracach biurowych. Awizowanie aut na promy. Wystawianie faktur. Przygotowywanie poczty. Porządkowanie archiwum.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK MONTAŻU OŚWIETLENIA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Mazańcowice (śląskie)

SPEDYTOR - od 1 950 PLN

- organizowanie ładunków transportowych do Rosji, Ukrainy i teren całej Unii Europejskiej,- obsługa dokumentów transportowych w ruchu międzynarodowym,- przestrzeganie przepisów kodeksu pracy, BHP i p.poż.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

BUFETOWY - BARMAN - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, serwowanie napojów, dań
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łosice (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, głównie wietnamskich, rozwijanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

WG PROGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Tereszewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

Obróbka elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Okoniny Nadjeziorne (kujawsko-pomorskie)

SAMODZIELNY REFERENT - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kraków (małopolskie)

DEKARZ - REFUNDOWANE - od 1 850 PLN

Dekarz - refundowane
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - 997,4 PLN

klejenie na gorąco opakowań tekturowych, wykrawanie, zszywanie, paczkowanie, paletowanie, prace porządkowe na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Lwówek (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 950 PLN

pomoc kuchenna, dystrybucja posiłków w szpitalu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe, drobne prace remontowe oraz inne prace zlecone przez Wójta Gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Stupsk (mazowieckie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - 997,4 PLN

oczyszczanie podłoża, ocena stanu i wyrównanie podłoża, gruntowanie, sprawdzanie wytrzymałości podłoża, przyklejanie płyt termoizolacyjnych wokół otworów okiennych i drzwi, nakładanie zapraw na płyty termoizolacyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łosice (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed