Praca 147S - SZWACZKA Jedlińsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jedlińsk, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
szycie wykrojonej odzieży głównie damskiej z różnych materiałów włókienniczych, skóropodobnych, skór naturalnych.Szycie wyrobów lekkich (spódnice, bluzki, sukienki itp.) i ciężkich (płaszcze, kurtki itp.), zapoznanie z dokumentacją technologiczną i praca zgodnie z nią również ręczne wykonywanie czynności (fastrygowanie, obrzucanie, podszywanie,przyszywanie zdobień, mocowanie zapięć, cięcie,

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 050 PLN

Nazwa stanowiska: 147S - SZWACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlińsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: szwaczka maszynowa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 050 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: szwaczka maszynowa