Praca 1209U POMOCNIK BUDOWLANY Kobylany kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kobylany, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1209U POMOCNIK BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobylany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: pomocniczy robotnik budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik budowlany

Podobne oferty pracy

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

przeszkolenie na stanowisku pracy dot. przestrzegania przepisów z zakresu tajemnicy państwowej i ustawy o ochronie danych osobowych, pomoc i towarzyszenie osobom chorym w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łóżka, zmianie bielizny pościelowej), dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych, aktywowanie podopiecznego do zwiększaniajego samodzielności życiowej, mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie zainteresowań, kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego, udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych, samodzielne wykorzystanie zdobytych wiadomości w praktyce
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Dębno (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Doradztwo prawne, pisanie pism procesowych i innych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

doradztwo, obsługa klienta, praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Pogórze (pomorskie)

PLANISTA PRODUKCYJNY - od 3 000 PLN

planowanie procesu produkcyjnego na poszczególne gniazda produkcyjne, wydawanie kart pracy dla pracowników
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Baranowo (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. D - do 2 200 PLN

przewóz osób komunikacją miejską
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

malowanie, tynkowanie, murowanie, osadzanie stolarki okiennej, zbrojenie, układanie kafelek
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Oleśnica (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Opiekun stażysty - Sebastian Zwaka, Jarosłąw Tyras, Bozena SaboZadania:zapoznanie si z opisem stanowiska pracyukdanie towarudbalosc o prawidlowa ekspoyzcjepraca na stanowisku kasowym
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Ruda Śląska (śląskie)

PALACZ - od 500 PLN

Systematyczne utrzymanie kotła CO
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Wręczyca Wielka (śląskie)

POZOSTALI NAUCZYCIELE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - od 1 850 PLN

pomoc nauczycielowi w pracy z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Bargłów Kościelny (podlaskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tyszowce (lubelskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 13 PLN

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻY DO TERMOIZOLACJI, CZYTANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, KONSERWOWANIE, NAPRAWIANIE REMONTOWANIE I DEMONTAŻ SYSTEMÓW DOCIEPLEŃWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B - STAŻ PRACY W ZAWODZIE 3 LATA, CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

kontakty handlowe z kontrahentami, pozyskiwanie i obsługa klientów chińskich, sprzedaż towarów, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Garbatka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

utrzymywanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Jarosław (podkarpackie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - do 1 200 PLN

Obróbka wykładzin meblowych z forniru, obłogu, MDF. Umowa na czas okreśłony, 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO, - od 2 000 PLN

krojenie, filetowanie, porcjowanie ryb, plastrowanie, pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych, konfekcjonowanie łososia,
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Duninowo (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kosów Lacki (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Oborniki (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 860 PLN

pozyskiwanie klientów, zamawianie i przyjmowanie towaru, organizowanie imprez, kontakt z mediami
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 400 PLN

WYKONYWANIE ZLECEŃ, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLIENTÓW, WYSTAWIANIE FAKTUR, OBSŁUGA KLIENTÓW HURTOWYCH I DETALICZNYCH Z WIETNAMU, OTWARTOŚĆ NA KLIENTA, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI, DBANIE O PORZĄDEK, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP, ZNAJOMOŚĆ MAREK ZAGRANICZNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Magdalenka (mazowieckie)

POZOSTALI MECHANICY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 900 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Karniowice (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Strzałków (łódzkie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

planowanie i wykonywanie robót wykończeniwych na budowie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ropa (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa i naprawa pojazdów samochodowych, umieszczanie ofert części samochodowych na portal ogłoszeniowych. Umowa na 3/4 etatu.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Nysa (opolskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

staż w domu kultury
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wysyłka korespondencji, archiwizowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Piła (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

obsługa programów komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Swarzędz (wielkopolskie)