Praca 1090U - POMOCNIK MONTAŻYSTY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1090U - POMOCNIK MONTAŻYSTY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: monter reklam

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: monter reklam

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT/KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe, specjalność: księgowość, ekonomia, bankowość, finanse; mile widziane doświadczenie; sumienność; dokładność; uczciwość; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gliwice (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER).Wykształcenie średnie techniczne; doś. mile widziane; zakres obowiązków: diagnozowanie usterek, wymiana komponentów elektronicznych, montaż i serwis sprzętu komputerowego, instalacja, aktualizacja i naprawa oprogramowania; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

opiekun
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Piława Górna (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

roboty ziemne i związane z układaniem kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wieluń (łódzkie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Piła (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS POWER - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczych i przemyłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Małomice (lubuskie)

TYNKARZ - SZTUKATOR - od 2 100 PLN

Układanie tynków renowacyjnych, wapiennych, gipsowych, wykonywanie sztukaterii na budynkach zabytkowych i innych obiektach. Praca na terenie woj. małopolskiego i śląskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

trasport
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Boryszyn (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka obsługi kasy fiskalnej i klienta,układanie i przyjmowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zambrów (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dozorowanie boiska oraz prace porządkowe na posesji i szkole.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 900 PLN

Usługi kosmetyczne.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

liczenie produktów, wydawanie towaru kierowcom, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

manicure, pedicure, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Wisła (śląskie)

POMOC BUDOWLANA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Tychowo (zachodniopomorskie)

TAPICER - od 3 000 PLN

Produkcja stelaży meblowych
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Gołkowice (śląskie)

INSTUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sporządzania indywidualnych programów rehabilitacyjnych wychowanków i iinne
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK ZMIANY (Z) - do 2 800 PLN

nadzór nad pracownikami działu produkcji i magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tarnów (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 200 PLN

wykonywanie pracy na podstawie schematów i planów, również w języku ukraińskim, wewnętrzne i zewnętrzne tynkowanie obiektów budowlanych, szpachlowanie, gipsowanie, przygotowywanie odpowiednuch zapraw
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Piaseczno (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - BARMAN - od 1 850 PLN

kelner- barman
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Dąbrowa Bolesławiecka (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (268) DEP. GOSP. M. B.I.M. - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

KELNER - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Zielonka (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ANALITYK DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - od 5 000 PLN

Wsparcie Menadżerów Projektu w ich projektach z punktu widzenia utrzymania standardów zarzadzania projektami, utrzymanie statusu zadań, analiza ryzyka, procesu dostarczania wyników projektu, ułatwianie wdrażania rozwiązań oraz eskalowanie problemów, wspieranie procesu "wypuszczania" oprogramowania, organizowanie spotkań komitetu sterującego oraz innych forów zarządczych, komunikacja do wszystkich stron zaangażowanych w dany projekt o ich statusie a także o ryzyku oraz kwestiach do rozwiązania.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - 997,4 PLN

Spedytor międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - od 5 000 PLN

Dokonywanie transakcji w imieniu i na zlecenie klienta. Bezpośredni kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

spedycja
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 3 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - do 1 850 PLN

- obsługa spawarki, pras, - pakowanie produktów, - ręczne sortowanie materiałów i narzędzi, - podstawowa naprawa sprzętu, - obsługa zgrzewarki. Umowa o pracę tymczasową, praca trzyzmianowa w godz.: 6-14, 14-22, 22-6.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)