Praca 101S - KUCHARZ Radom kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na brodziki.

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 101S - KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

DORADCA KLIENTA (REFUNDACJA WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS ZA BEZROBOTNYCH DO 30 R.Ż.) - od 1 900 PLN

obsługa klienta, wprowadzanie instrukcji VM, obsługa komputera, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Ostrołęka (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

prowadzenie biura, korespondencji, dokumentacji związanej ze szkoleniem kandydatów na kierowców; przyjmowanie interesantów; obsługa płatności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

POMOC OPIEKUNA DZIECI - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi dowożonymi do i ze ZS Płoskinia, SP Chrusciel
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ławy (kujawsko-pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

wyszukiwanie potencjalnych dostawców, analiza cen warunków dostaw, zbieranie i analiza informacji na temat potencjalnych kontrahnetów, negocjowanie warunków z kontrahentami, nabór kontrahentów, określanie i zamawianie odpowiedniej ilości i rodzaju produktów, reklamowanie towarów i usług, prowadzenie rejestrów dostawców i towarów, nawiazywanie kontaktów osobistych, mailowych, telefonicznych z kontrahentami, instytucjami, opracowywanie planu zakupów, współudział w planowaniu produkcji i wielkości potrzebnych zapasów, nadzór nad transportem zamówionych materiałów, magazynowanie towarów, gospodarowanie zgromadzonymi zapasami.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE - od 70 PLN

nauczanie przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wisznice (lubelskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Poznań (wielkopolskie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNY - od 2 200 PLN

jw,
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Warszawa (mazowieckie)

WYDAWCA POSIŁKÓW-KASJER - od 13 PLN

obsługiwanie kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmowanie od klientów zamówień, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, przygotowywanie napojów zimnych i gorących, wydawanie posiłków, utrzymanie miejsca pracy w czystości, dbanie o czystości w lokalupraca na umowie zlecenia+ZUS, wynagrodzenie 13,00 zł/godz brutto, przepracowywanie około 80 godzin w miesiącu według potrzeb, dyspozycyjność od 11:00 do 22:00, znajomość obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wrocław (dolnośląskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bolków (dolnośląskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiksiem
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Jawor (dolnośląskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA "REF.-30" - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA W SALONIE MEBLOWYM
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

pracownik magazynowy/ nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami pracy obowiązującymi w sklepie obuwniczym, szkolenie w zakresie fachowego nazewnictwa obuwia, rodzajów obuwia, praw konsumenta, obowiązków sprzedawcy;przygotowanie stanowiska pracy;dbanie o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy, przygotowanie towarów do sprzedaży(wystawianie ich na półki i witryny), odbieranie zamówień towaru, nauka obsługi drukarki fiskalnej, udzielanie klientom informacji o sprzedawanych produktach, obsługa klientów, w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności, wydawanie paragonów, przyjmowanie reklamacji i zwrotów oraz sporządzanie odpowiednich dokumentów,bieżace uzupełnianie towarów na półkach i ich eksponowanie w celu reklamowania.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łuków (lubelskie)

PSYCHOLOG - od 20,6 PLN

Prowadzenie terapii psychologicznej z dziećmi, prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi zajęciami.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji, sporządzanie pism oraz not księgowych, obsługa aplikacji "Elektroniczny nadawca"
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Bytów (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Częstochowa (śląskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg. załacznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Kruszewo (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Choroszcz (podlaskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń ślusarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Miedźno (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klientów itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

sporządzanie asertymentu potraw i napojów z surowców i półproduktów spożywczych m.in. w oparciu o receptury kuchni ukraińskiej i rosyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Murzasichle (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH <30 R. ŻYCIA NK - od 1 850 PLN

mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Skoki (wielkopolskie)

SERWISANT URZADZEŃ KLIMATYZACYJNYCH - od 2 500 PLN

naprawa, montaż, konserwacja urzadzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kowala Pierwsza (lubelskie)

SPRZĄTACZKA (317Y) - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń urzędu, mycie okien, sprzątanie wokół budynku urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Osieck (mazowieckie)

MAGAZYNIER (30-) - od 2 000 PLN

prowadzenie ewidencji omodelowania i skrzyń formierskich, nadzór nad składowaniem i magazynowaniem omodelowania, wystawianie i przechowywanie dokumentów oraz nadzór nad ich obiegiem
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Tarnów (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

praca w lesie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Krzeszów (dolnośląskie)