Praca TOKARZ W METALU Czersk Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.

Targowa 2/A, 89-650 Czersk, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie pracy tokarza.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie: 12 zł/godz.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: TOKARZ W METALU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czersk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czersk

Zawód: tokarz w metalu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe mile widziane, wykształcenie minimum zawodowe, uprawnienia tokarskie ( Nr oferty 168.2015.UL)

Nazwa pracodawcy:
Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Czersk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czersk

Ulica pracodawcy: Targowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: tartak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: tokarz w metalu