Praca SPRZEDAWCA Zator kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zator, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie się z przepisami;- obsługa komputera i kasy fiskalnej;- organizacja sprzedaży detalicznej i hurtowej;- wystawianie faktur i paragonów;- wydawanie towarów;- zamawianie towaru i jego odbiór;- przyjmowanie dostaw;- sporządzanie raportów na temat sprzedaży;- eksponowanie towarów;- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zator

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;komunikatywność;aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Wyspiańskiego 10, 32-602 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie-kontakt osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Oświęcim

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oświęcim

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy