SPRZEDAWCA Tarnobrzeg oferta pracy Firma Handlowa DAGMAR Dariusz Juszczuk

Stanowisko: SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż bielizny

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Tarnobrzeg (podkarpackie)

Pracodawca: Firma Handlowa DAGMAR Dariusz Juszczuk

Piłsudskiego 1A, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Firma Handlowa DAGMAR Dariusz Juszczuk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Piłsudskiego 5, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż bielizny.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.04.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA NA STOISKU WĘDLINIARSKIM - od 2 300 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż, składanie zamówień.
GZELLA NET sp. z o.o. - 2017-06-20 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 650 PLN

Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, obsługa stanowiska kasowego, bieżące uzupełnianie sprzedanego towaru, dbanie o wizerunek salonu.
HUMAN CENTER ROKSANA SŁOMCZYKOWSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-02 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprawdzanie towaru, dbanie o czystaść, pomoc nabywcy przy wyborze produktów, sporządzanie faktur, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia
kontakt przez PUP - 2018-01-17 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 19 PLN

Sprzedaż wyrobów mięsnych.
AGATA KITNER MASARNIA "SMAKOSZ", "GLAMUR" - 2017-11-10 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

bezpośredni kontakt z klientem, obsługa kasy fiskalnej, tarminala płatniczego
MMK Mariola i Marek Kaczmarek S.C. Poznań - 2017-04-14 - Mielno (zachodniopomorskie)

Sprzedaż, ekspozycja, magazynowanie i przyjęcie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Rumia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

PPHU Stanisław Dmowski - 2016-01-25 - Białystok (podlaskie)

Sprzedaż w sklepie spożywczym, obowiązki związane z wykonywanym zawodem.
Danuta Smolińska SKLEP SPOZYWCZO-PRZEMYSŁOWY "DANUSIA" - 2017-12-04 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 18,81 PLN

sprzedaż płytek gresowych, ceramicznych, znajomość obsługi kasy fiskalnej, obsługa klienta; przewidywany okres wykonywania umowy: 1 miesiąc z możliwością przedłużenia; wynagrodzenie 18, 81 zł brutto za godz.
INTEGRO DACH SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SP.K. - 2018-06-08 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów od dostawców, prowadzenie dokumentacji magazynowej, wydawanie towarów z magazynu, obsłga kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Przyrów (śląskie)

w.g zakresu czyności
PHU PLAY sp. z o.o. - 2016-07-27 - Gniezno (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA/TERAPEUTA - od 1 600 PLN

Fizjoterapeuta/terapeuta
WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ W CZESZEWIE - 2017-01-05 - Czeszewo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - od 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe. Kontakt osobisty bądź telefoniczny z pracodawcą.
KWIATY UPOMINKI EULALIA CZAJA - 2017-04-24 - Rybnik (śląskie)

zapoznanie się z przepisami i regulaminem, przeszkolenie w zakresie p.poż, BH, poznanie zasad funkcjonowania kwiaciarni, metkowanie, poznanie asortymentu sprzedawanych towarów, dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy, poznanie zasad porządkowania miejsca pracy, sporządzanie zapotrzebowania na towary, sortowanie, wycena i wyliczanie marży, układanie towaru na półkach w sklepie, sprzedaż towarów, zasady kontaktów z klientami, sporządzanie dowodów wewnętrznych, sprzedaż towarów, nauka układania bukietów z kwiatów ciętych, sprzedaż towarów, upinanie dekoracji, aranżacje wystroju wystawy, kompozycji kwiatowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA KOSZTÓW ZATRUDNIENIA OSOBY DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

- obsługa klienta- przyjmowanie zamówień- rejestrzacja zdarzeń gospodarczych- dbałość o majątek firmy
kontakt przez PUP - 2017-11-24 - Krosno (podkarpackie)

- Doradztwo dla klienta, układanie towaru
ERATO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-21 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ - od 2 000 PLN

ZDOBYWANIE NOWYCH KLIENTÓW, PODTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z OBECNYMI KLIENTAMI, HURTOWA SPRZEDAŻ CZĘŚCI, OBSŁUGA MAGAZYNU, DOSTARCZANIE TOWARU DO KLIENTAWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, OBSŁUGA PAKIETU OFFICE, KULTURA OSOBISTA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT. B, , ZNAJOMOSĆ DOKUMENTACJI MAGAZYNOWYCH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA W HANDLU CZĘŚCIAMI DO POJAZDÓW, ZNAJOMOŚĆ BUDOWY SAMOCHODUPRACA W GODZ. 7-17 CZAS RÓWNOWAŻNY 40 H/TYDZIEŃMIEJSCE PRACY: SZCZECIN UL. WCZASÓWCV NA E-MAIL: szczecin (at) autos.com.pl
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AUTOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA METALI SZLACHETNYCH - od 4 000 PLN

Profesjonalna obsługa klienta w zakresie produktów oferowanych przez firmę ( złoto,srebro) równoważny czas pracy
EMONETY.PL S.A - 2018-04-10 - Łódź (łódzkie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Długosiodło (mazowieckie)

-obsługa klientów, sprzedaż towarów, obsługa kasy
"GRANT" Wołoszyn, Napiórkowski, Sidor Spółka Jawna - 2017-08-31 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ZIELARSKIM - do 2 200 PLN

Obsługa klienta, fachowe doradzanie, sporządzanie zamówień, wykładanie towaru, uzupełnianie towaru, raportowanie sprzedaży, kontrola magazynu
"Personel Profit" Sp. z o.o. - 2016-05-11 - Gdańsk (pomorskie)

1. Przyjmowanie i rozkładanie towaru.2. Przeliczanie towaru, metkowanie.3. Obsługa klienta.4. Obsługa kasy fiskalnej.5. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Leśmierz (łódzkie)

obsługa klienta,sprzedaż towarów, metkowanie, przyjmowanie na magazyn, sortowanie i układanie na półkach, dbanie o ekspozyvcje, wystawianie dokumentów sprzedażowych, sporządzanie spisu z natury ( remanentu)
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Gostynin (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

praca w wykopach na sieci wod-kan
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA, K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2018-05-17 - Warszawa (mazowieckie)

prowadzenie sprzedaży w sklepie, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)