SAMODZIELNY KSIĘGOWY Kraków oferta pracy APIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA


bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych, prowadzenie spraw płacowych i kadrowych, w tym sporządzanie listy płac oraz rozliczeń ZUS, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT oraz sprawozdań GUS, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów, kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS.

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: APIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
30-212 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych, prowadzenie spraw płacowych i kadrowych, w tym sporządzanie listy płac oraz rozliczeń ZUS, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT oraz sprawozdań GUS, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów, kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Data rozpoczęcia pracy: 25.04.2016

Data zakończenia pracy: 24.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość prawa pracy i przepisów ZUS, znajomość przepisów podatkowych, umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu, doskonała organizacja własnego czasu pracy oraz komunikatywność, samodzielność, sumienność, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data dodania oferty pracy: 14.04.2016

Oferta pracy ważna do: 30.04.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 14.04.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 14.04.2016

Podobne oferty pracy

SAMODZIELNY PRACOWNIK DS. METROLOGII I BADAŃ NIENISZCZĄCYCH - 11 - 14 PLN

-prowadzenie ewidencji, naprawy i sprawdzania użytkowych narzędzi pomiarowych do pomiaru długości kąta i ciśnienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami metrologicznymi, procedurami, instrukcjami,- wykonywanie manualnych badań nieniszczących w określonej metodzie badawczej (UT, MT, PT),- wykonywanie wzorców ultradźwiękowych i wiroprądowych
Alchemia S.A. - 2016-05-13 - Zawadzkie (opolskie)

PILARZ - od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia. Praca na terenie lasów, okolice Glinianki.
Grzegorz Szczembara Zrywka Drewna , Usługi Transportowe i Rolnicze - 2017-01-03 - Glinianka (podkarpackie)

SAMODZIELNY MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 2 000 - 4 000 PLN

- Naprawa samochodów osobowych (mechanika).- Wynagrodzenie: od 2000 do 4000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe jako mechanik samochodowy lub na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność wykonywania napraw mechaniki samochodowej. Kontakt wstępnie telefoniczny (9:00-17:00) (Tel. 501-168-080) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Płk. Henryka Kowalówki 17, 40-748 Katowice).
KM SERWIS MAREK KWOKA - 2017-04-04 - Katowice (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

OBSŁUGA SEKRETARIATUSTAŻ BEZ DEKLARACJI ZATRUDNIENIA
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Pruszków (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 16 PLN

- Praca przy budowie oświetlenia ulicznego, wykopy pod kable, stawianie słupów. Praca na terenie woj. śląskiego.- Wynagrodzenie: 16 zł/brutto/godzina + premie uznaniowe. Praca na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 6:00-14:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane osoby bez nałogów. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 32-314-11-96) w godzinach: 7:00-15:00.
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA "COMPLEXUS" BAL, MAJCHER, POMPA SPÓŁKA JAWNA - 2015-12-01 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 TONY - od 2 600 PLN

Przewóz i dystrybucja towarów na terenie krajów Unii Europejskiej, Polski, Ukrainy i Rosji. Wyjazdy w trasę trwające nieprzerwanie 6 - 8 tygodni. Załadunek i rozładunek towaru ręczny, rozliczanie dokumentacji, kaucja za zniszczenia w samochodzie z winy pracownika.Oświadczenie o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym.Świadomość zagrożeń wynikających z wykonywanej aktywności. Umowa o zakazie zawierania umów u konkurencji w czasie zawartej umowy i po ustaniu stosunku pracy do 12 miesięcy.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - do 13 PLN

Praca przy konserwacji zabytku
FUGART Janusz Palacz - 2017-07-17 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

1. Podział poczty wydziałowej zgodnie z procedurą obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentów, dekretacja dokumentów ksiegowych i ich przygotowanie pod kątem terminowej realizacji płatności, wprowadzanie danych do systemów finansowo-księgowych2. Segregacja dokumentów oraz sporzadzanie spisów spraw i metryczek, pomoc przy prowadzeniu ewidencji opłat za psa, pomoc przy wysyłce decyzji oraz innych dokumentów RP i w, WPROWADZANIE DAT ZWROTNYCH POTWIERDZEŃ ODBIORU DECYZJI DO SYSTEMU KOMPUTEROWEGO, PRZYJMOWANIE INFORMACJI W SPRAWIE PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI, ROLNEGO I LEŚNEGO.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Będzin (śląskie)

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER(NR 5377) - od 21,95 PLN

Przeglądy rozdzielnic, transformatorów, instalacji elektrycznych.
ASTORGA AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Gniezno (wielkopolskie)

SAMODZIELNY REFERENT - od 2 548 PLN

Kontakt ze słuchaczami: telefoniczny i bezpośredni, korespondencja elektroniczna i tradycyjna, obsługa systemu rejestracji elektronicznej słuchaczy, kompletowanie i weryfikacja dokumentacji szkoleń, prowadzenie rejestru zrealizowanych szkoleń, przygotowanie dokumentacji szkoleń do archiwizacji, aktualizacja wybranych treści na stronie internetowej (w tym praca z dokumentami on-line), przygotowanie i wydruk zaświadczeń dla słuchaczy, wykonywanie dokumentacji fotograficznej z organizowanych wydarzeń. Praca jednozmianowa w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.
REGIONALNY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI "WOM' W BIELSKU-BIAŁEJ - 2017-11-10 - Bielsko-Biała (śląskie)

SAMODZIELNY REFERENT W KANCELARII TAJNEJ(NR 8228) - od 2 063 PLN

Zakres obowiązków:1) ewidencja korespondencji wchodzącej i wychodzącej;2) ewidencja dokumentów wytworzonych na potrzeby własne.3) przyjmowanie, rejestrowanie i terminowe kierowanie korespondencji wychodzącej i wchodzącej w formie elektronicznej;4) kompletowanie dokumentów według rzeczowego wykazu akt i terminowe podpinanie ich do właściwych teczek;5) udzielanie wykonawcom wskazówek o sposobie wykonywania dokumentów niejawnych;6) obsługa wykonawców w zakresie ewidencjonowania dokumentów oraz ich brakowanie;7) udział w ćwiczeniach i kontrolach.Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy; kolejna umowa na czas określony 12 miesięcy i docelowo umowa na czas nieokreślony.Wynagrodzenie: okres próbny 2063 zł+25 % premii + dodatek za wysługę lat; czas określony 2321 zł+25 % premii + dodatek za wysługę lat;czas nieokreślony - 2579 zł+25 % premii + dodatek za wysługę lat
Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych - 2016-11-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY (O) - do 2 000 PLN

księgowanie dokumentów źródłowych, sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
BPO CENTERMED Sp. z o.o. - 2017-05-17 - Tarnów (małopolskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA - od 3 500 PLN

dokonywanie zapisow w systemie finansowo-ksiegowym,pełna księgowośc,sporzadaznie deklaracji CIT,PIT VAT ,GUS i innej,sporządzanie sprawozdań finansowych
Firma Frankiewicz Anna Frankiewicz - 2017-05-15 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Naprawa, konserwacja sprzętu na obiekcie handlowym
JastrzębieDis Sp. z o.o. - 2016-08-11 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POMOC KUCHNI - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2017-09-29 - Małdyty (warmińsko-mazurskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

KONTROLA OPERACJI GOSPODARCZYCH MAJĄTKU OBROTOWEGO Z DOKUMENTAMI ŹRÓDŁOWYMI, KONTROLA OPEARACJI GOSPODARCZYCH ZWIĄZANYCH Z ZARZĄDZANIEM PLANEM FINANSOWYM, SPRAWDZANIE DOKUMENTÓW LOGISTYCZNYCH STANOWIĄCYCH ZAANGAŻOWANIE WYDATKÓW BUDŻETOWYCH, SPRAWDZANIE DOKUMENTÓW ZOBOWIĄZAŃ TWORZĄCYCH WARTOŚĆ OBLOGO NASTĘPNEGO ROKU BUDŻETOWEGO, KONTROLA DOKUMENTÓW ŹRÓDŁOWYCH POWODUJĄCYCH ZMIANY W MAJĄTKU TRWAŁYM, KONTROLA REALIZACJI PLANU AMORTYZACJI MAJĄTKU TRWAŁEGO, UCZESTNICTWO W OPRACOWYWANIU PROJEKTÓW WEWNĘTRZNYCH DOKUMENTÓWWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE O KIERUNKU EKONOMICZNYM, POŻĄDANE WYŻSZE EKONOM., ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU EWIDENCJI ILOŚCIOWO-WARTOŚCIOWEJ MAJĄTKU TRWAŁEGO I OBROTOWEGO ORAZ ZARZĄDZANIE PLANEM BUDŻETOWYM JEDNOSTKI BUDŻETOWEJ, OBSŁUGA SYSTEMU SAP ZE WSKAZANIEM NA ZINTEGROWANY WIELOSZCZEBLOWY SYSTEM INFORMATYCZNY RESORTU OBRONY NARODOWEJ, OGÓLNA ZNAJOMOŚĆ ZASAD PROWADZENIA GOSPODARKI FINANSOWEJ JEDNOSTEK SEKTORA FINANSÓW PUBLICZNYCH, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O RACHUNKOWOŚCI I USTAWY O FINANSACH PUBLICZNYCH, ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE, PEŁNA ZDOLNOŚĆ DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH ORAZ KORZYSTANIE W PEŁNI Z PRAW PUBLICZNYCH, MINIMUM 5 LAT PRACY W KOMÓRCE KSIĘGOWOŚCI
REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY - 2018-02-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - 1 000 - 1 800 PLN

świadczenie usług fryzjerskich oraz dbanie o swoje stanowisko pracy1/2 et. system wynagrodzenia - 42%
Salon fryzjerski "Anna" Anna Turczyn - 2017-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SAMODZIELNY REFERENT DS. UCZNIOWSKICH - od 2 700 PLN

prowadzenie spraw uczniowskich, obsługa systemów PABS i NABÓR, wykonywanie bieżących zadań związanych ze sprawami uczniowskimi oraz zadań zleconych przez dyrekcję
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu/ ZSO Nr 12 - 2018-07-06 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE SED-HUT SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-07-27 - Biłgoraj (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 9 000 PLN

Prace ślusarskie
Herzog Sp. z o.o. - 2016-07-07 - Niemcy (Niemcy)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO NA TRASACH MIĘDZYNARODOWYCH - od 2 410 PLN

-wyjazdy w trasy międzynarodowe-dbanie o powierzony pojazd-wykonywanie poleceń słuzbowych-utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Mikołów (śląskie)

SPAWACZ - do 1 850 PLN

spawacz
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 600 PLN

Układanie elementów na regałach, obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie wyrobów, załadunek i rozładunek samochodów
Zakład Prod.Usł. Polskie Rury Preizolowane Sp.z o.o. - 2018-06-26 - Międzyrzecz (lubuskie)


bezpieczne zakupy - erli.pl