Praca PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ Warszawa MINISTERSTWO NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

00-529 Warszawa 1/3, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
- organizacja wydarzeń i spotkań, - realizacja zadań związanych z protokołemdyplomatycznym, - organizacja oficjalnych spotkań o charakterze międzynarodowym,- redagowanie materiałów o charakterze informacyjnym.

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska:
PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 31.12.2015

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejetność obsługi komputerowego pakietu biurowego,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność współpracy, umiejętność organizacji pracy, umiejętności analityczne,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność redagowania tekstów,

kierunek studiów z obszaru nauk humanistycznych lub społecznych

Nazwa pracodawcy: MINISTERSTWO NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.10.2015

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka