Praca PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Siemianowice Śląskie PUH Inpuls Dudek Janusz

Barlickiego 12, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Ochrona obiektów na terenie Katowic

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Siemianowice Śląskie

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siemianowice Śląskie

Zawód: pracownik ochrony fizycznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: orzeczenie o niepełnosprawności

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: chęć do pracy

Nazwa pracodawcy: PUH Inpuls Dudek Janusz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + orzeczenie o niepełnosprawności

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Termin: osobiście w poniedziałki, wtorki lub środy , Godziny : 09.00 - 12.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Siemianowice Śląskie

Gmina pracodawcy: Siemianowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siemianowice Śląskie

Adres strony pracodawcy: www.inpuls.pl

Ulica pracodawcy: Barlickiego

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: 6848/1996

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik ochrony fizycznej

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 2 000 PLN

Awizowanie kierowców, patrolowanie obiektów
SEBO SP.ZO.O - 2016-03-17 - Odrzywołek (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

monitorowanie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 11,8 PLN

dozór obiektu- miejsce pracy Nowy Dwór Gd.
GARDA Sp. z o.o. - 2016-08-25 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 12,8 PLN

Obsługa wózka widłowego. Transport asortymentu na hali.
ETC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-07 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta, drinki, dbanie o porządek
P.H.U. "A&I" Drink - Bar "La Mirage" Majewska Izabela - 2016-05-06 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

ochrona i dozór mienia danego obiektu
"INTEGRACJA KŁODZKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ - 2016-12-07 - Kłodzko (dolnośląskie)

Zabezpieczenie mienia przed kradzieżą z włamaniem na obiekcie handlowym.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Czeladź (śląskie)

Ochrona fizyczna chronionego obiektu
Jutrzenka Spóldzielnia Inwalidów - 2016-11-29 - Sochaczew (mazowieckie)

ochrona budowy drogi, praca w Żłobnicy
ARMA SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

Dozór i ochrona pawilonu handlowo - usługowego z zwenątrz i wewnątrz przy uzyciu systemu monitoringu obiektu.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Trzcianka (wielkopolskie)

Ochrona obiektu w miejscowości Kawcze.
"DKS - SERVICE" J.BULCZAK SPÓŁKA JAWNA - 2016-11-14 - Lębork (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 13,8 PLN

Dozorowanie mienia wskazanego przez pracodawcę
TOMMAX Spółka z o.o. - 2016-10-03 - Koluszki (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
GEOPLASTIC Sp. z o.o. - 2016-12-01 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

ochrona obiektów
Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - 2016-09-26 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Siemianowice Śląskie. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-11-21 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

TŁOCZARZ W METALU - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do tłaoczenia metalu?
Fabryka Elementów Złącznych S.A. - 2016-06-15 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SZLIFIERZ - od 13 PLN

Szlifowanie i przygotowywanie komponentów do obróbki (siedzenia samochodowe).
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK DO PRAC PORZĄDKOWYCH - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości na terenie zakładu przemysłowego. Ręczne lum maszynowe sprzątanie powierzchni zakładu przemysłowego.
Mega Service Plus Sp. z o.o. - 2016-10-04 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - od 12 PLN

Wykładanie towaru, prace pomocnicze i porządkowe na terenie sklepu
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - KIEROWCA - od 15 PLN

dojazd do placu budowy i prace budowlane
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 750 PLN

kontrola osób
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY. - 2 000 - 2 500 PLN

Termoizolacja budynków.
F.H.U. "PROINWEST" WOŹNY ADAM - 2016-04-20 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KONSULTANT DS OPROGRAMOWANIA - od 3 500 PLN

instalacja i konfiguracja oprogramowania
BONSOFT Jarosław Czekalski - 2016-11-09 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 1 850 PLN

kierowca - dostawca
kontakt przez OHP - 2016-11-25 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

MURARZ - 1 850 - 2 500 PLN

murowanie, tynkowanie, itd.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "EKO-GAZ" A. Bober, K. Siejak s.c. - 2016-06-15 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - 997,4 PLN

ochrona fizyczna obiektów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

Ochrona obiektu
ARMA Sp. z o.o. - 2016-04-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 875 PLN

Sprawowanie opieki nad obiektem i mieniem, znajdującym się na jego terenie. Miejsce pracy Nysa, Paczków.
Integracja Kłodzko sp. z o.o. - 2015-12-21 - Paczków (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed