POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM Katarzynów oferta pracy GOSPODAREX DARIUSZ WOJTCZAK

Stanowisko: POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM

Wynagrodzenie: od 950 PLN

Zakres obowiązków: Prace w sadzie, prace porządkowe w gospodarstwie. Sprawdzanie faz wzrostu roślin. Pomoc i organizacja załadunku towarów- jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy

Data publikacji: 2016-06-09

Lokalizacja: Katarzynów (mazowieckie)

Pracodawca: GOSPODAREX DARIUSZ WOJTCZAK

Miejsce pracy:
05-620 Katarzynów 5, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prace w sadzie, prace porządkowe w gospodarstwie. Sprawdzanie faz wzrostu roślin. Pomoc i organizacja załadunku towarów- jabłek do wysyłki, przygotowanie owoców do przechowywania. Komunikacja i pomoc z zaangażowanymi pracownikami sezonowymi z Ukrainy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 950 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 950zł

Nazwa stanowiska: POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katarzynów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Błędów

Zawód: pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 950 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie minimum 6 miesięcy, dyspozycyjność, umiejętność pracy przy sortownicy, zręczność, zdolności manualne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: GOSPODAREX DARIUSZ WOJTCZAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Błędów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Katarzynów

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym