PALACZ Krotoszyn oferta pracy DINO POLSKA SA

Stanowisko: PALACZ

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, uprawnienia do obsługi kotłów COZakres obowiązków: obsługa kotłów CO, kontarola pracy kotłów CO, dokumentowanie obsługi, przestrzeganie zasad BHP

Data publikacji: 2017-12-21

Lokalizacja: Krotoszyn (wielkopolskie)

Pracodawca: DINO POLSKA SA

Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, uprawnienia do obsługi kotłów COZakres obowiązków: obsługa kotłów CO, kontarola pracy kotłów CO, dokumentowanie obsługi, przestrzeganie zasad BHP

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: PALACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Zawód: palacz gazowych kotłów centralnego ogrzewania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kotłów CO

Nazwa pracodawcy: DINO POLSKA SA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt e-mailowy lub przez stronę marketu (zakładka kariera), lub CV + podanie złożyć w siedzibie firmy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Ostrowska

Numer budynku pracodawcy: 122

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: palacz gazowych kotłów centralnego ogrzewania