Praca FRYZJER Kleczew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kleczew, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
NAUKA:MYCIA GŁOWY, STRZYŻENIA, CZESANIA, FARBOWANIA, OBSŁUGI KLIENTA

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kleczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagany zawody dla kandydatów: Technik usług fryzjerskich*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fryzjer męski

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Fryzjer damski

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Osoba w wieku 30-50 lat, art. 49 pkt 2,4-6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZAKŁADOWA 4, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: ZAKŁADOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy