OD PODINSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE WYBORU PROJEKTÓW I INFORMACJI (ZESPÓŁ DS. OCENY PROJEKTÓW, ZESPÓŁ DS. INFORMACJI I SZKOLEŃ W DEPARTAMENCIE EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO. Gdańsk oferta pracy Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego


Największy wybór odzieży

Stanowisko: OD PODINSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE WYBORU PROJEKTÓW I INFORMACJI (ZESPÓŁ DS. OCENY PROJEKTÓW, ZESPÓŁ DS. INFORMACJI I SZKOLEŃ W DEPARTAMENCIE EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Wynagrodzenie: 2 500 - 4 500 PLN

Zakres obowiązków: ZESPÓŁ DS. OCENY PROJEKTÓW m.in.:- obsługa prac komisji oceny projektów, w szczególności przekazywanie informacji o terminie posiedzeń członkom komisji,- sporządzanie list obecności z posiedzeń, przygotowywanie listy wniosków przedkładanych do oceny komisji, przekazywanie członkom komisji wniosków do oceny, przyjmowanie ocenionych wniosków od członków komisji, - weryfikacja formalnej poprawności i kompletności wypełnionych kart oceny oraz weryfikacja, czy wystąpiły rozbieżności w ocenie dokonanej przez oceniających i/lub skierowanie wniosku do negocjacji.ZESPÓŁ DS. INFORMACJI I SZKOLEŃ m.in.:- przygotowanie spotkań informacyjnych z wnioskodawcami,- umieszczenie informacji na stronie internetowej i ich aktualizacja,- przygotowywanie materiałów informacyjnych dla projektów współfinansowanych z EFS,- opracowanie Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych RPO WP.

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy:
Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
ZESPÓŁ DS. OCENY PROJEKTÓW m.in.:- obsługa prac komisji oceny projektów, w szczególności przekazywanie informacji o terminie posiedzeń członkom komisji,- sporządzanie list obecności z posiedzeń, przygotowywanie listy wniosków przedkładanych do oceny komisji, przekazywanie członkom komisji wniosków do oceny, przyjmowanie ocenionych wniosków od członków komisji, - weryfikacja formalnej poprawności i kompletności wypełnionych kart oceny oraz weryfikacja, czy wystąpiły rozbieżności w ocenie dokonanej przez oceniających i/lub skierowanie wniosku do negocjacji.ZESPÓŁ DS. INFORMACJI I SZKOLEŃ m.in.:- przygotowanie spotkań informacyjnych z wnioskodawcami,- umieszczenie informacji na stronie internetowej i ich aktualizacja,- przygotowywanie materiałów informacyjnych dla projektów współfinansowanych z EFS,- opracowanie Rocznego planu działań informacyjnych i promocyjnych RPO WP.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
OD PODINSPEKTORA DO GŁÓWNEGO SPECJALISTY W REFERACIE WYBORU PROJEKTÓW I INFORMACJI (ZESPÓŁ DS. OCENY PROJEKTÓW, ZESPÓŁ DS. INFORMACJI I SZKOLEŃ W DEPARTAMENCIE EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Polska

Zawód: specjalista zarządzania informacją

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 4 500 PLN

Data rozpoczęcia pracy: 01.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania niezbedne: a)wykształcenie wyższe magisterskie,b)doświadczenie związane z wdrażaniem programów finansowanych z udziałem Funduszy Europejskich lub informowaniem o programach finansowanych z udziałem Funduszy Europejskich,c)znajomość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego 2014-2020, w tym w szczególności Osi współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, d)znajomość obsługi komputera MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela,e)znajomość zagadnień zasad funkcjonowania oraz zadań samorządu województwa i kompetencji jego organów,f) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,g) obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, wymagania dodatkowe: a) znajomość ustawy prawo zamówień publicznych,b) znajomość ustawy o finansach publicznych,c) szkolenia/kursy z zakresu funduszy UE,d) komunikatywna znajomość języka angielskiego,e) umiejętność prowadzenia i organizowania szkoleń, spotkań i konferencji,f) umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność,g) odporność na stres i umiejętność pod presją czasu.Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt: Osoby zainteresowane (mile widziane osoby niepełnosprawne) prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Organizacji 80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27, z dopiskiem: Oferta Pracy nr 24/16 w terminie do dnia 29 kwietnia 2016 r. do godz. 15:45. Decyduje data wpływu oferty do Urzędu. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) znajdującej się na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl/) dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub wysłane za pomocą profilu zaufanego.

Nazwa pracodawcy: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
a) list motywacyjny oraz informacje (np. CV), o których mowa w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 1502) tj. imię(imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,b) kserokopia świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie i staż pracy,c) kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie,d) kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,e) oświadczenie o niekaralności, posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o posiadaniu nieposzlakowanej opinii,f) w przypadku dostarczenia danych osobowych innych niż wymagane w punkcie 6 - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie dobrowolnie podanych danych osobowych zawartych w aplikacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.),Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 1202), jest zobowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Okopowa

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Liczba wolnych miejsc pracy na to stanowisko pracy: 2

Liczba wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych: 0

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zarządzania informacją

Data dodania oferty pracy: 15.04.2016

Oferta pracy ważna do: 29.04.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 15.04.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 15.04.2016

Typ oferowanej pracy: Oferta pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK/ ELEKTROMECHANIK - do 24 PLN

Naprawa pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep, naprawa pojazdów osoboywch - praca przy samochodach osobowych na stacji kontroli pojazdów.
AUTOCONSULT S.A. - 2016-11-08 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

MURARZ - 2 100 - 3 500 PLN

Prace murarskie.
DOMMARCREO Mariusz Błaszczyk - 2018-05-02 - Łódź (łódzkie)

MŁODSZY MAGAZYNIER - od 2 150 PLN

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:- Wysyłka wyrobów gotowych,- Dystrybucja komponentów elektronicznych,- Pakowanie towaru,- Obsługa komputera- Miejsce pracy Tczew,Kontakt telefoniczny 603-420-028, e-mail: tczew (at) toolip.pl
TOOLIP HR SPÓŁKA Z O.O. - 2017-08-28 - Tczew (pomorskie)

DRUKARZ - od 2 000 PLN

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKUZAKRES OBOWIĄZKÓW:-OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ DZIAŁU PRODUKCYJNEGO.-WYKONANIE I REALIZACJA ZLECEŃ.-WSPÓŁPRACA Z PRACOWNIKAMI INNYCH DZIAŁÓW.-ZACHOWANIE CZYSTOŚCI STANOWISKA PRACY.
GRAFORES REKLAMA- UPOMINKI - NADRUKI S.C. - 2017-01-10 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Prace pomocnicze w księgowości
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Rokietnica (wielkopolskie)

DRUKARZ - od 1 850 PLN

obsługa plotera drukujacego oraz tnącego
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Suwałki (podlaskie)

MŁODSZY OPIEKUN - od 2 100 PLN

Całodobowa opieka nad mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie - 2017-09-01 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ - do 6 000 PLN

Transport samochodowy na terenie Europy Zachodniej
Rafał Weryński Usługi Transportowe - 2017-09-22 - Czermin (podkarpackie)

POMOCNIK MONTERA KONSTRUKCJI STALOWYCH - 14 - 15 PLN

Prace pomocnicze przy montażu konstrukcji stalowych. Praca na terenie Płocka i całego kraju w godz. 7-15.
KONKRET Sp. z o.o. - 2018-01-31 - Płock (mazowieckie)

MALARZ - SZTUKATOR - od 2 000 PLN

wykonywanie sztukaterii zgodnie z dokumentacją projektową, boniowanie (wykonywanie dekoracyjnych elementów elewacji)
XILIN POLSKA SP. Z O. O. - 2017-06-08 - Końskie (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej. Praca na terenie powiatu częstochowskiego.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Przyjęcie towaru, wydawanie towaru, sporządzanie dokumentów magazynowych.Umowa o pracę na czas określony - 4 miesiace
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Ujście (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 3 000 PLN

Praca przy produkcji stolarki aluminiowej.Godz. pracy 7-15.
Techal Sp. z o.o. - 2017-05-22 - Włynkówko (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

montaż balustrad balkonowych
SALTOB Sp. z o.o. - 2017-06-05 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 3 000 PLN

rozładunek i załadunek oraz przewóz tworzyw sztucznych na terenie Polski
PPPHU "IWRO - PAK" Krzysztof Hryniewicki - 2016-05-18 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

NAUCZYCIEL HISTORII - 1/2 ETATU (ŻAGAŃ) - od 1 165 PLN

nauczanie przedmiotu historia młodzieży szkoły ponadgimnazjalnej
ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I LICEALNYCH W ŻAGANIU - 2015-12-22 - Żagań (lubuskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przyrządzanie posiłków, wydawanie potraw, sprawdzanie dat ważności produktów, obróbka wstepna półproduktów
kontakt przez PUP - 2017-11-28 - Pszczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż elektronarzędzi. Miejsce wykonywania pracy Chojnice, Człuchów.
"WIRNIK" Marek Łangowski - 2016-11-03 - Chojnice (pomorskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów na półkach, doradztwo klienta w zakresie doboru odpowiednich produktów.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Złojec (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 749 PLN

Przeprowadzanie popraw funkcjonalnych, diagnoza wad na podstawie kontroli wizualnej, udział w procesie wdrażania nowych komponentów, montaż. Pracodawca zapewnia: dopłatę do posiłku, system premiowy, benefity pozafinansowe (opieka medyczna, karta multisport, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe). Wynagrodzenie: 3283 zł brutto + 200 zł brutto - premia frekwencyjna i 100 zł netto - karta lunch pass. Oferta dostępna w sali F, B, D, G, H. Kontakt z pracodawcą - e-mail: rekrutacja.wroclaw (at) bshg.com
BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO Sp. z o.o. - 2017-09-22 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 10 PLN

prace fizyczne przy produkcji konstrukcji stalowych
kontakt przez OHP - 2016-09-26 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
SIGNUM PRACOWNIA REKLAMY - 2017-11-09 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Praca polega na przewozie ładunku po krajach UE, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Wielkiej Brytanii.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)