Praca DRWAL/ PILARZ DRZEW Susz Firma Usługowa EDEX Edyta Zawiślak Łęgowo/Kisielice

Miejsce pracy:
14-240 Susz 82, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: ścinanie drzw, zrywka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 2.500 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DRWAL/ PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Susz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Susz

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pilarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: kurs- pilarz/drwal

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie na stanowisku drwal/pilarz lub umiejętność obsługi pił motorowych. Kontakt telefoniczny.

Nazwa pracodawcy:
Firma Usługowa EDEX Edyta Zawiślak Łęgowo/Kisielice

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Adres pracodawcy:
14-220 Łęgowo 82, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Kisielice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęgowo

Numer budynku pracodawcy: 82

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew