MERCHANDISER /MIELEC Mielec oferta pracy kontakt przez OHP

Stanowisko: MERCHANDISER /MIELEC

Wynagrodzenie: do 100 PLN

Zakres obowiązków: rozpakowywanie palet z towarem, skanowanie produktów, układanie towaru na półkach

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Mielec (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
rozpakowywanie palet z towarem, skanowanie produktów, układanie towaru na półkach

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1h w tygodniu - podano stawkę miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: MERCHANDISER /MIELEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: pracownik rozkładający towar na półkach

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: dobra organizacja czasu pracy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pracownik powinien posiadać SMARTPHONA z Androidem, mile widziane osoby ze statusem uczeń, student, osoba pracująca

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Mielec

Chopina 8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy:
DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH,POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH (INTERNET),BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ.

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Mielec

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik rozkładający towar na półkach