KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY Opole oferta pracy A-Trybut-Polski HR S.A

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa połączeń przychodzących od klientów, doradzanie klientom w zakresie dodatkowych produktów lub usług, rozpatrywanie problemów klienta firmy związanych z usługami, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Data publikacji: 2016-01-11

Lokalizacja: Opole (opolskie)

Pracodawca: A-Trybut-Polski HR S.A

Miejsce pracy: 45-000 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa połączeń przychodzących od klientów, doradzanie klientom w zakresie dodatkowych produktów lub usług, rozpatrywanie problemów klienta firmy związanych z usługami, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opole

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Opole

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opole

Zawód:
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera, samodzielność, samodyscyplina, otwartość na ludzi, kultura osobista, konsekwentne dążenie do realizacji założonych celów

Nazwa pracodawcy: A-Trybut-Polski HR S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kurniki 21, 31-156 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV wysyłać na adres: milosz.szarawara (at) polskihr.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Kurniki

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu