Praca KIEROWCA Gdańsk Przedsiębiorstwo Usługowe CLEAN-BUD S.J.

Miejsce pracy:
80-562 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Wywóz nieczystości stałych. Wykonywanie prac porzadkowych przy powierzonym zadaniu. Prace przy odśnieżaniu.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 12 - 15 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: robotnik gospodarczy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 12 - 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3 letnie doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. C + badania + karta kierowcy. Miejsce pracy: Trójmiasto. Kontakt telefoniczny : 505 149 522.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Usługowe CLEAN-BUD S.J.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
80-369 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy