Praca KIEROWCA/DOSTAWCA Kraków kontakt przez PUP

SEO outsourcing

Stanowisko: KIEROWCA/DOSTAWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dostawa pizzy do klienta

Data publikacji: 2016-02-04

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA/DOSTAWCA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość topografii miasta

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac: proste ściegi, łączenie boków, odszywanie kieszeni, stójek, ozdobne stębnówki, lamowanie szwów.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gostynin (mazowieckie)

POMOCNIK DEKARZA - 997,4 PLN

pomoc w wykonywaniu pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wąsosz (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 300 PLN

Prace w zakresie obsługi, napraw i konserwacji elektrycznych oraz akp i a w obszarze węzłów ciepłowniczych.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

SORTOWACZ - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sortowanie,grupowanie i kfalifikowanie przydatności sezonowej odzieży. Wycena przygotowanie do sprzedaży i sprzedaż i magazynowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Jarosław (podkarpackie)

INSTRUKTOR FITNESS - od 1 800 PLN

prowadzenie zajęć fitnes,
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Siedliska (małopolskie)

OGRODNIK - od 1 750 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gniezno (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją i opieką nad osobami starszymi oraz somatycznie chorymi, sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Dobiegniew (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTAŻYSTA BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace pomocnicze podczas montażu stolarki budowlanej (okna, drzwi)
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Srock (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłów
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- poszukiwanie nowych klientów, - realizacja polityki sprzedaży firmy, - kształtowanie dobrego wizerunku firmy, - kompleksowe wyceny towarów oraz przygotowywanie ofert.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zblewo (pomorskie)

HAFCIARKA - 997,4 PLN

Hafciarka
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Niemcza (dolnośląskie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

Zapoznanie sie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości w sprawie przepisów o biurowości i ewidencji operacji finansowych, zapoznanie sie z dokumentacją obowiązującą w Kancelarii, przyjmowanie korespondencji i segregowanie pism do poszczególnych spraw, zakładanie akt egzekucyjnych KM, KMP, KMS, dokumentacja wpisów w repertoriach i skorowidzach, przyjmowanie wniosków egzekucyjnych i sprawdzanie zgodności wymaganych dokumentów, zapoznanie sie z programem Komornik SQL, rejestracja wniosków w programie, wydawanie zaświadczeń o stanie egzekucji, udzielanie odpowiedzi i informacji na wnioski stron, wydruki repertoriów i zestawień spraw egzekucyjnych, pełna obsługa programu SQL.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Czerwieńsk (lubuskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - do 2 500 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; prawo jazdy kat. B; transport towarów na terenie UE;
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY-GONIEC - 997,4 PLN

Prowadzenie ewidencji korespondencji rzeznaczonej do doręczania, doręczeanie korespondencji, obsługa telefonu, faksu.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MYJNI - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Bolków (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych i przed wejściem do budynku; nasadzanie drzew i krzewów; konserwacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W HANDLU - 997,4 PLN

wg programu stazu (6/3)kod programu - po wybraniu osoby (POWER/RPO)
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Darłowo (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - od 2 000 PLN

Opracowywania instrukcji wysyłkowych i materiałów informacyjnych dla klientów, organizowanie wyładunku towarów lub załadunku ich do samochodów, wagonów, samolotów, sporządzanie imów z klientami, kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, uzgadnianie sposobów o miejsc dostarczenia ładunku, prowadzenie rozliczeń cła, wypełnianie druków celnych, rozliczenia zleceń, windykacja kontrahentów, organizowanie odpraw celnych towarów sprowadzanych z zagranicy lub wywożonych z kraju, sporządzanie i wysyłanie awizów do klientów, prowadzenie rozliczeń i rachunków ze spedytorami, klientami krajowymi i zagranicznymi, prowadzenie rozliczeń wysyłki towarów, prowadzenie korespondencji z klientami , przepisywanie na maszynie lub komputerze potrzebnych materiałów, umów i pism
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Przewóz towarów samochodem ciężarowym, nadzór nad dokumentami przewozowymi.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wodzisław Śląski (śląskie)

ASYSTENT - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Ostrołęka (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gozdowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA / OFERTA DO 30 ROKU ŻYCIA NK - od 2 000 PLN

sprzedawca w komisie rzeczy używanych
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Łosiniec (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 13 PLN

sewrisowanie sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Łuków (lubelskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 1 850 PLN

KSIĘGOWANIE PODMIOTÓW ROZLICZAJĄCYCH SIĘ W FORMIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW ORAZ ZOBOWIĄZANYCH DO PROWADZENIA KSIĄG HANDLOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Żukowo (pomorskie)