Praca AGENT CELNY Braniewo PKP CARGO CONNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Błotna 21, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
- przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do realizacji odpraw celnych, - reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi,wystawianie listów zwrotnych na próźne wagony,- archiwizacja dokumentów agencji celnej,- doradzanie klientom w spr. celnych i podatkowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT CELNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Braniewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Braniewo

Zawód: agent celny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Agent celny

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera i programu Microsoft Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Uprawnienia agenta celnego (wpis na listę agentów), bądź potwierdzenie ukończenia studiów wyższych na kierunku w dziedzinie nauk ekonomicznych, prawnych lub technicznych obejmujących wiedzę z zakresu administracyjnego, finansowego lub prawa celnego;samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań, biegła znajomość komputera

Nazwa pracodawcy:
PKP CARGO CONNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Leszno 12, 01-192 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Leszno

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent celny

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.09.2016