Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO/SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Gdynia Dorson Sp. z o. o.

10 LUTEGO 25/5, 81-364 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa systemu nawigacyjnego Visirun znajomość dokunmentów przewozowych obsługa najnowższych ciągników siodłowych. Skrupulatność i dokładność w powierzonych zadaniach.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł brutto + diety

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO/SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Obsługa systemu nawigacyjnego Visirun, ADR, kat. C+E, 5 lat doświadczenia, kurs na przewóz rzeczy kod 95. [Miejsce wykonywania pracy] - Kraje UE + Polska

Nazwa pracodawcy: Dorson Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

10-Go Lutego 25/5, 81-364 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prawo jazdy, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy kod 95 w prawie jazdy.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: 10-Go Lutego

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego