Praca KIEROWCA CIĄGNIKA Błachów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Błachów, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Prace przy wycinkach, prace melioracyjne, prace budowlane, roboty inżynieryjne.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Błachów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleski

Zawód: kierowca ciągnika rolniczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: operator koparki

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane uprawnienie operatora maszyn budowlanych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Adres pracodawcy:
Dworcowa 4, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: X

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika rolniczego

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 625 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA NA STOISKU: OWOCE I WARZYWA (Z) - do 1 750 PLN

Sprzedawca na stoisku: owoce i warzywa
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ obowiązującymi w miejscu pracy. Zapoznanie z zakresem czynności i obowiązków oraz regulaminem pracy. Zapoznanie z asortymentem oraz technikami prezentacji i sprzedaży. Poznanie standardów obsługi klienta, udzielanie informacji o towarze. Umiejętnośc przygotowywania produktów do sprzedazy i ich eksponowanie; przyjmowanie i etykietowanie towaru. Rozmieszczanie towaru wg wymogów firmy,pakowanie towaru;obsługa kasy fiskalnej i terminala. Przyjmowanie należności za sprzedany towar,udzielanie informacji o towarze, obsługa komputera-program magazynowy.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łuków (lubelskie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 750 PLN

obróbka drewna, montaż schodów, malowanie i olejowanie drewna
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Złotoryja (dolnośląskie)

ORGANIZATOR USŁUG KONFERENCYJNYCH - od 1 850 PLN

organizacja spotkań biznesowych; obsługa klienta; sporządzanie ofert;
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Zgorzelec (dolnośląskie)

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Staż w ramach PO WER. Nadzór nad ściąganiem wierzytelności, przygotowywanie korespondencji i jej wysyłanie, przygotowywanie pism do wysyłki, prace biurowo-księgowe.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Szczurowa (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obróbka metali w zakresie przygotowania pod produkcję
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wołczkowo (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

UTRZYMANIE W NALEŻYTYM PORZĄDKU BUDYNKÓW UCZELNI ORAZ TERENU WOKÓŁ NICH
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Polkowice (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gralewo-Stacja (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER II - do 6 900 PLN

Wsparcie wdrażania technologii stosowanych przy produkcji czekolady. Planowanie i wdrażanie eksperymentów, przydzielanie projektów i czynności eksperckich. Dostarczanie wyników, interpretacji i raportów technicznych. Konsultacje z naukowcami z innych krajów.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH POD ZIEMIĄ - od 1 850 PLN

praca w górnictwie
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Polkowice (dolnośląskie)

KIEROWCA - MONTER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Choroszcz (podlaskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów podatkowych. Wykonywanie czynności związanych z ekspedycją poczty.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Skaryszew (mazowieckie)

SPRZEDAWCA ART. SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

obsługakasy fiskalnej, prace porządkowe w sklepie i magazynie, obsługa klienta, promowanie i reklamowanie towaru, sporządzanie raportów i wydruków fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Grupa (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PIZZERII - od 1 850 PLN

Obsługa klientów pizzerii, przygotowywanie pizzy
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bralin (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa magazynu,przyjęcie towaru w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA HANDEL OBWOŹNY - od 2 000 PLN

sprzedaż art. spożywczych na handlu obwoźnym
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Bodzentyn (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

PRZYJMOWANIE I ODPOWEIDNIE ROZMIESZCZANIE TOWARÓW W MAGAZYNIE. PRZYJMOWANIE POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM TOWARÓW DO SKLEPÓW. WYSTAWIANIE KOMPUTEROWYCH WZ NA POSZCZEGÓLNE PLACOWKI. KONTROLA TOWARÓW POD WZGLĘDEM TERMINÓW PRZYDATNOŚCI. PRACE PORZĄDKOWE W MAGAZYNIE I JEGO OBRĘBIE.
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Gdańsk (pomorskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie z rocznym stażem pracy lub wyższe bez wymaganego doświadczenia; znajomość procedur administracyjnych; znajomość j. angielskiego na średnim poziomie; znajomość programów MS Office; obsługa urządzeń biurowych; Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji wg ustalonych wzorów, bieżącej i archiwalnej zgodnie z rzeczowym wykazem akt, obsługa urządzeń biurowych, sprzętu komputerowego, przygotowanie dokumentacji bieżącej; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gliwice (śląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łódź (łódzkie)

- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa programu KC Firma ,- przyjmowanie i sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym,- zamawianie towarów,- sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami HACCP i Sanepidu,- sporządzanie miesięcznych raportów kasowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Świebodzin (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - 1 850 - 2 000 PLN

montowanie konstrukcji stalowych - praca w delegacji
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Różnowo (warmińsko-mazurskie)