Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (OFPR/16/1617) (S) Mszana Dolna kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (OFPR/16/1617) (S)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Mszana Dolna (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (OFPR/16/1617) (S)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mszana Dolna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: limanowski

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C,E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz rzeczy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

J.Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie, oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: limanowski

Gmina pracodawcy: Limanowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Limanowa

Ulica pracodawcy: J.Marka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego