Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Dulowa Hurtowania Drobiu "KOKO" Jolanta Kozyra

Wincentego Witosa 4, 32-540 Dulowa, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przwóz towarów na terenie kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 6-14, 14-22

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dulowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebinia

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 04.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. C

Nazwa pracodawcy: Hurtowania Drobiu "KOKO" Jolanta Kozyra

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny celem umówneia się na rozmowe, Godziny : 10-14

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Trzebinia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dulowa

Ulica pracodawcy: Wincentego Witosa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: ubój drobiu

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsluga klientów,sprzedaż art. spożywczych
FIRMA HANDLOWA ZIELIŃSKA MARIA, Chrzanów - 2015-12-02 - Trzebinia (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Transport towarów na trasach międzynarodowych
Kasprzyca Wiesław Transport Krajowy i Międzynarodowy - 2016-10-25 - Wodzisław Śląski (śląskie)

FRYZJER - STAŻ - 997,4 PLN

przygotowywanie klienta do zabiegów fryzjerskich, wykonywanie czynności fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Libiąż (małopolskie)

prowadzenie ciagnika siodłowego z naczepą, załadunek, rozładunek towarów, współpraca ze spedytorem, dbałość o powierzony sprzęt i dokumentację; 3 lata doświadczenia w zawodzie, mile widziane doświadczenie międzynarodowe
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Rozmierz (opolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Transport krajowy i międzynarodowy, przewóz towarów, prowadzenie dokumentacji przewozowej, dbanie o stan techniczny pojazdu.
TRANSPORT DROGOWY TOWAROWY TOMASZ MISZTAL - 2016-08-05 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W MARKECIE - od 1 850 PLN

obsluga klienta ,obsluga kasy fiskalnej
NETTO Sp.z o.o - 2016-10-12 - Libiąż (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 1 750 PLN

Transport drogowy towarów (krajowy i międzynarodowy)
P.U.H. MARK - TRAJLER Marek Miechowiecki - 2015-12-15 - Wyczółki (mazowieckie)

REFERENT HANDLOWY - KASJER - od 1 850 PLN

prowadzenie biura firmy, fakturowanie, obsługa klienta, kasy, zamówienia i inne
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Libiąż (małopolskie)

KIEROWNIK PRODUKCJI - PRODUKCJA OSŁON OKIENNYCH - od 2 775 PLN

nadzór nad organizacją produkcji i realziacją planów produkcyjnych; kontrola pracy personelu
INTER SYSTEM s.c. - 2016-09-27 - Chrzanów (małopolskie)

Transport kontenerów morskich na terenie Polski. Wykształcenie - bez wymagań, mile widziane doświadczenie w transporcie, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy.
NOWAK - TRANS - 2016-04-06 - Rumia (pomorskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - STAŻ - 997,4 PLN

układanie oraz wciąganie okablowania światłowodowego, montaż muf światłowodowych, łączenie światłowodów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Chrzanów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Balin (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

obsług aurządzeń biurowych, projektowanie budynków
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Trzebinia (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 902 PLN

pomoc przy załadunku/rozładunku,pilnowanie czasu pracy,dbałość o powierzony samochód,doświadczenie w zawodzie min.5 lat,j.ukraiński,rosyjski biegle ze względu na rozszerzenie działalności i zatrudnienie kierowców z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Białobrzegi (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca jak sprzedawca-magazynier, art. budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

prace brukarskie, układanie kostki, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Chrzanów (małopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów ,pomoc osobom niepełnosprawnym,wykonywanie zabiegów higienicznych, pomoc terapeutom w organizowaniu zajęć,
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Trzebinia (małopolskie)

SPECJLAISTA DS PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - BRANŻA METALOWA - 2 000 - 2 800 PLN

znajomość rysunku technicznego, karty materiałowe, wewnetrzne zlecenia magazynowe, przygotowanie do ofertowania
STAL KRAK Sp. z o.o. - 2016-04-08 - Chrzanów (małopolskie)

POMOC MONTERA URZĄDZEŃ ENERGETYKI ODNAWIALNEJ - od 1 850 PLN

montaż kolektorów słonecznych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Chrzanów (małopolskie)

prowadzenie pojazdów ciężarowych
MARCIN CZARNIK - ZAKŁAD WIELOFUNKCYJNY - 2016-10-13 - Breń (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych
Sklep Ogólnospożywczy Renata Wójcik - 2016-09-30 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - STAŻ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Regulice (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

przyjmowanie,rejestrowanie pacjentów
Ogólnopolska Sieć Klinik Okulistycznych "Okoklinik" - 2016-05-24 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie zamówień, wykonywanie kosztorysów ubezpieczeniowych, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Poręba Żegoty (małopolskie)

PRZEWÓZ MIĘDZYNARODOWY RZECZY
'' BDK'' KRZYSZTOF IGRAS - 2016-08-30 - Goleniów (zachodniopomorskie)

kierowanie pojazdem, dokumentacja transportu, załadunki/rozładunki
'' BDK'' KRZYSZTOF IGRAS - 2016-04-21 - Goleniów (zachodniopomorskie)

przewóz rzeczy ta terenie kraju, UE i poza krajami UE
POLTEAM s.c. Ciszowski Jarosław, Sówka Tyberiusz - 2016-08-09 - Zawiercie (śląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż, przygotowanie napojów
Kawałko Bogumiła CAFE CAPRI - 2016-11-17 - Libiąż (małopolskie)

Wymagane wykształcenie średnie, 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy ciągnika siodłowego, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, język angielski na poziomie podstawowym; Transport drogowy towarów w krajach Unii Europejskiej, system pracy 6/2
JK TRANS Jakub Kubiak - 2016-03-15 - Strzelin (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed