Praca KIEROWCA Chełmiec Piekarnia "Ślązak", Jarosław Śliwa

Papieska 42, 33-395 Chełmiec, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Dostarczanie pieczywa i art.spożywczych do klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełmiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chełmiec

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: Piekarnia "Ślązak", Jarosław Śliwa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowosądecki

Gmina pracodawcy: Chełmiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełmiec

Ulica pracodawcy: Papieska

Numer budynku pracodawcy: 42

Profil działalności pracodawcy: wypiek pieczywa i artykułów cukierniczych

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.03.2016

Podobne oferty pracy

DOZORCA - od 2 000 PLN

Brak danych
Z.P.H.U. "INEX" Sp. z o.o. - 2016-11-24 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

POKOJOWA - od 12 PLN

Sprzątanie pokoi w hotelu
Hotel "Spa Dr Irena Eris" Krynica- Zdrój Sp. z o.o. - 2016-10-06 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

Prowadzenie auta, rozładunek, załadunek
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Łochowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wydminy (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - od 10,99 PLN

Wywóz towarów, zbieranie zwrotów, zbieranie gotówki
INTER-TEAM Sp. z o.o. - 2016-02-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Rozwożenie zamówień
IMBISS MILICKI Łukasz Smok - 2016-01-05 - Milicz (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
Tomasz Cajdler i Wspólnicy "TOMTEX" sp. j. - 2017-03-21 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA - do 13,7 PLN

Wykształcenie zawodowe/ średnie; 3 lata doświadczenia; prawo jazdy kat. B; odbiór towarów od klientów, wywóz towarów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "EKO-METAL" S.C. A.WOJTOWICZ,A.ŁUCZAK - 2016-05-20 - Gliwice (śląskie)

MURARZ - od 3 000 PLN

Wykonywanie prac murarskich
Zakład Ogólnobudowlany Jan Waz - 2016-10-17 - Koniuszowa (małopolskie)

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ - od 1 850 PLN

Sporządzanie szkiców i rysunków, projektowanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Paszyn (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie, mycie, układanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Chełmiec (małopolskie)

Do głównych obowiązków należy prowadzenie pojazdu szkolnego, załadowywanie oraz rozładowywanie przewożonego towaru, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, załatwianie niezbędnych formalności administracyjnych, zapewnienie bezpieczeństwa przewożonym osobom oraz ładunkom, codzienna obsługa pojazdu. Ponadto do zakresu obowiązków pracownika należy pomoc pracownikom przy transporcie prac uczniowskich, koszenie trawników, prace pielęgnacyjne wokół budynków, w okresie zimowym odśnieżanie chodników, parkingów.
Liceum Plastyczne w Nowym Wiśniczu im J. Matejki - 2017-04-13 - Nowy Wiśnicz (małopolskie)

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Radom (mazowieckie)

Przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kunów (świętokrzyskie)

transport drogowy, przewożenie ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PASTERYZACJI PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH - od 1 850 PLN

Operator pasteryzacji produkcji napojów bezalkoholowych.
Voda Naturalna sp. z o.o - 2016-05-23 - Leluchów (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - 2 500 - 3 000 PLN

Prowadzenie dokumentacji budowy. Praca na terenie kraju. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie.
Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "STOLMAR" Maria Potoczek - 2015-11-25 - Świdnik (małopolskie)

transfery turystów z/na lotnisko, dbanie o firmowy samochód
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kraków (małopolskie)

INFORMATYK - od 2 500 PLN

Obsługa informatyczna i sieciowa w banku.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Łososina Dolna (małopolskie)

zaopatrzenie, bar kebab
ZEE TEX INTERNATIONAL SP.Z O.O - 2016-04-26 - Ozorków (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

1. Realizowanie zadań kierowcy, przestrzegania przepisów wynikających z ustawy prawo o ruchu drogowym, prowadzenie właściwej ewidencji2. Wysyłanie i odbieranie listów, paczek itp. z urzędu pocztowego, dostarczanie ich do podmiotu3. Dbanie o czystość powierzonego pojazdu, garażu, pomieszczenia gospodarczego oraz przed budynkiem Stacji4. Przestrzeganie i realizowanie w terminie ( zgodnie z instrukcją obsługi ) przeglądów technicznych, ubezpieczenia samochodu oraz wymiany oleju,5. Dokonywania zakupów związanych z zaopatrzeniem, dokonywanie bieżących napraw i remontów,6. Załadunek oraz rozładunek samochodu, pomoc w zakresie poboru próbek laboratoryjnych.rodzaj umowy: umowa na czas określony 3 miesiące z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony
Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim - 2016-02-09 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Rytro (małopolskie)

KIEROWCA - od 6 300 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą
ROLPOL- Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. - 2017-03-07 - Uścikowo (wielkopolskie)

Rozwożenie i rozładunek pieczywa
Piekarnia Studzienice Sp. z o.o. - 2016-06-03 - Studzienice (pomorskie)

KUCHARZ - 2 500 - 3 000 PLN

Przygotowywanie posiłków, towrzenie menu itp.
Firma "Mur-Bet" Adam Dumana - 2016-03-02 - Gródek nad Dunajcem (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 000 PLN

Zgodnie z stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Zgierz (łódzkie)

KIEROWCA - do 2 000 PLN

Kierowca
Usługi Pogrzebowe Grzegorz Żala - 2017-05-24 - Mielec (podkarpackie)

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kraków (małopolskie)