Praca KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE KRAJOWYM Modła PPHU "KAMPOL" s.c. Piotr Kamiński, Paweł Kamiński

Miejsce pracy:
06-521 Modła 17A, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: przewozy krajowe (cała Polska)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE KRAJOWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Modła

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wiśniewo

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 6 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: aktualne badaniawymagane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
PPHU "KAMPOL" s.c. Piotr Kamiński, Paweł Kamiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Wiśniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Modła

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego