Praca KIEROWCA C+E Płock Voltrans Józef Derkus Artur Derkus Sp. Jawna

Miejsce pracy:
09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie Europy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca ciągnika siodłowego

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. CE

Nazwa pracodawcy: Voltrans Józef Derkus Artur Derkus Sp. Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel: 604 640 035

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego