Praca KIEROWCA C+E Modlnica MARWIK BIS Sp. z o.o. Sp.k.

Miejsce pracy:
32-085 Modlnica, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prawidłowe i terminowe dostarczanie towaru wg planu, uczestnictwo przy załadunku i rozładunku aut, dokładne załatwianie formalności domukentów administracyjnych i magazynowych. Praca w Modlnicy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 1 rok doświadczenia, uprawnienia na wózki jezdniowe podstawowe, karta kierowcy do tachografu cyfrowego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie