Praca KIEROWCA CE Mława PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO TRANSPORTOWE"WIMA"MARZENA ŻMIJEWSKA ,WIESŁAW APOLINARY ŻMIJEWSKI

Stanisława Moniuszki 2, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: transport krajowy towarów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mława

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Aktualne badania, wymagane 3 lata doświadczenia

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO TRANSPORTOWE"WIMA"MARZENA ŻMIJEWSKA ,WIESŁAW APOLINARY ŻMIJEWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Stanisława Moniuszki

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.06.2016