Praca KIEROWCA C+E Krzywonoś Usługi Transportowe Jacek Hołubowicz

Miejsce pracy:
06-516 Krzywonoś 12, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: przewóz kontenerów na terenie całego kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzywonoś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szydłowo

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacji przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy: Usługi Transportowe Jacek Hołubowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Szydłowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krzywonoś

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA C+E - 3 500 - 4 000 PLN

KIEROWCA C+E MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : CAŁA POLSKA
TOMTRANS Bielawa Tomasz - 2016-06-30 - Nagoszyn (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 6 000 PLN

kierowca samochodu cężarowego - obszar UE
MACIEJ MAIK FIRMA PRZEWOZOWA "MAIK" - 2016-01-20 - Sieroszewice (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie dostaw do marketu, organizwoanie wysyłki towarów zamówionych przez klientów
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz towarów chłodnią.
Braqus International Transport Spedition Jakubowski Arkadiusz Płock - 2016-05-19 - Płock (mazowieckie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Mława (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 3 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: transport międzynarodowy rzeczy; WYMAGANIA: wykształcenie średnie, doświadczenie w zawodzie kierowca, prawo jazdy kat C+E
PATKAR Patrycja Sikora Grażyna Wojciechowska Sp. c. - 2016-07-07 - Lubliniec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Mława (mazowieckie)

OPERATOR ROLOMATU - od 2 050 PLN

nadzór i obsługa rolomatu, zgrzewanie folii, pakowanie i etykietowanie worków, nakładanie i zdejmowanie rolki z folią
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, utrzymanie porządku, przyjmowanie towaru
"JPM" HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak - 2016-01-20 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Transport krajowy.
PPUH "WALEX" BEATA WALAWENDER W ŻOŁYNI - 2017-03-21 - Żołynia (podkarpackie)

KIEROWCA C+E - od 4 500 PLN

Przewóz krajowy towarów.
BEATA OKUROWSKA DB-LOGISTIC - 2015-11-12 - Sade Budy (mazowieckie)

doświadczenie na ww stanowisku, mile widziany emeryt lub rencista
ARTCOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-02-20 - Ociąż (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, prace przygotowawcze np. przygowtowanie mas cementowo - wapniowych, przygotowanie i montaż profili metalowych, okuć
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Mława (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

niwelacja terenu pod budynek, szalowanie ław fundamentowych, ścian, słupów, stropów itp. oraz rozszalowanie elementów po zabetonowaniu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA C+EMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:POLSKA
F.H.U. "MARCO" MARIUSZ DUBANIK - 2016-09-26 - Dębica (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

prace związane z ubojem i przetwórstwem drobiu, mozliwość pracy przy rozładunku i załadunku towaru
Zakład Przetwórczy Rolno-Spożywczy "UBOJNIA DROBIU" Andrzej Merchel, Marek Kujawski Spółka Jawna - 2016-06-23 - Uniszki-Cegielnia (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - do 2 500 PLN

Transport rzeczy po krajach UE, Szwajcaria.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KIEROWCA C+E - do 2 000 PLN

Wykształcenie: średnie; min. 2 lata doświadczenia zawodowego; badania psychologiczne+kurs na przewóz rzeczy; prowadzenie samochodu ciężarowego na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA C+E - 4 000 - 5 000 PLN

Przewóz towarów, trasy krajowe i międzynarodowe.
Transport Towarowy Andrzej Fido - 2017-02-16 - Smęgorzów (małopolskie)

Przewóz rzeczy różnych na terenie kraju samochodem ciężarowym z plandeką.
D&M Damian Krysztofiak - 2016-01-26 - Łaziska (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 2 200 PLN

obsługa maszyn steroiwanych za pomocą komputerowych
LUBAS POLIURETANY Spółka Jawna Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas - 2017-04-21 - Wieczfnia Kościelna (mazowieckie)

KONSERWATOR ZIELENI - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Mława (mazowieckie)

Kierowca samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych (od poniedziałku do piątku).
IRT Czech - 2016-08-02 - Tymbark (małopolskie)

KSIĘGOWY/A - od 2 000 PLN

prowadzenie rachunkowości Zespołu Ośrodków Wsparcia zgodnie z obowiązującymi przepisami, wykonywanie dyspozycjiśrodkami pieniężnymi z rachunku Zespołu, sporządzanie bilansu, prowadzenie sprawozdawczości budzetowej i podatkowej, naliczanie wynagrodzeń składek ZUS i inne
Zespół Ośrodków Wsparcia - 2017-03-07 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA CE - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym
P.P.U.H."CENTROPAL" EKsport -Import w Czajkowie - 2016-08-23 - Czajków (wielkopolskie)