Praca KIEROWCA BETONOMIESZARKI Nieszkowice Wielkie JP-TRANS MIŚKOWICZ spółka jawna

32-700 Nieszkowice Wielkie 110, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przewóz betonu, obsługa betonomieszarki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BETONOMIESZARKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nieszkowice Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bochnia

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz rzeczy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego, okres próbny 1 miesiąc, kolejna umowa na czas nieokreślony, praca na terenie Bochnia i Niepołomice

Nazwa pracodawcy: JP-TRANS MIŚKOWICZ spółka jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak wymagań

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nieszkowice Wielkie

Numer budynku pracodawcy: 110

Profil działalności pracodawcy: Transport drogowy towarów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego